FANDOM


(Kalendarz zawodów)
 
Linia 10: Linia 10:
 
|- bgcolor="FFFACD"
 
|- bgcolor="FFFACD"
 
| align="right" |1.
 
| align="right" |1.
|[[File:Kaz.gif]] Ałmaty
+
| rowspan="2" |[[File:Kaz.gif]] Ałmaty
| rowspan="2" bgcolor="f9f9f9" align="center" |[[Skocznia narciarska im. Adama Małysza|HS105]]
+
| rowspan="2" bgcolor="f9f9f9" align="center" |HS105
| align="center" |IND
+
| align="center" |
 
|
 
|
 
[[File:Rus.gif]] Konstantin Shestopalov
 
[[File:Rus.gif]] Konstantin Shestopalov
Linia 21: Linia 21:
 
|-
 
|-
 
| align="right" |2.
 
| align="right" |2.
|[[File:Kaz.gif]] Ałmaty
+
| align="center" |–
| align="center" |IND
 
 
|
 
|
 
[[File:Rus.gif]] Konstantin Shestopalov
 
[[File:Rus.gif]] Konstantin Shestopalov
Linia 28: Linia 28:
 
|-
 
|-
 
| align="right" |3.
 
| align="right" |3.
|
+
| rowspan="3" |
 
[[File:Rus.gif]] Chaykovskiy
 
[[File:Rus.gif]] Chaykovskiy
| rowspan="2" bgcolor="f9f9f9" align="center" |[[Rukatunturi|HS142]]
+
| rowspan="3" bgcolor="f9f9f9" align="center" |HS140
| align="center" |IND
+
| align="center" |
 
|
 
|
 
|
 
|
Linia 37: Linia 37:
 
|-
 
|-
 
| align="right" |4.
 
| align="right" |4.
| align="center" |
+
|DRUŻYNOWY
|
 
 
|
 
|
 
|
 
|
 
|-
 
|-
 
| align="right" |5.
 
| align="right" |5.
| rowspan="2" |{{flaga|RUS}}
+
| align="center" |
| rowspan="2" align="center" |[[Aist|HS134]]
 
| align="center" |DRUŻYNOWY
 
 
|
 
|
 
|
 
|
Linia 48: Linia 48:
 
|-
 
|-
 
| align="right" |6.
 
| align="right" |6.
| align="center" |nocny
+
| rowspan="2" |[[File:Svk.gif|link=https://sjm.fandom.com/pl/wiki/Plik:Svk.gif]] Poprad
  +
| rowspan="2" |HS146
  +
| align="center" |–
 
|
 
|
 
|
 
|
Linia 54: Linia 54:
 
|- bgcolor="FFFACD"
 
|- bgcolor="FFFACD"
 
| align="right" |7.
 
| align="right" |7.
| rowspan="2" bgcolor="f9f9f9" |{{Flaga|GER}} [[Klingenthal]]
+
| align="center" |
| rowspan="2" align="center" bgcolor="f9f9f9" |[[Vogtland Arena|HS140]]
 
| align="center" |nocny, druż.
 
 
|
 
|
 
|
 
|
Linia 60: Linia 60:
 
|-
 
|-
 
| align="right" |8.
 
| align="right" |8.
| align="center" |nocny
+
| rowspan="2" |[[File:Ita.gif|link=https://sjm.fandom.com/pl/wiki/Plik:Ita.gif]] Livigno
  +
| rowspan="2" |HS100
  +
| align="center" |–
 
|
 
|
 
|
 
|
Linia 66: Linia 66:
 
|-
 
|-
 
| align="right" |9.
 
| align="right" |9.
| rowspan="2" |{{Flaga|SUI|wariant=sport}} [[Engelberg]]
 
| rowspan="2" align="center" |[[Gross-Titlis-Schanze|HS140]]
 
| align="center" |nocny
 
|
 
|
 
|
 
|-
 
| align="right" |10.
 
 
| align="center" |–
 
| align="center" |–
 
|
 
|
Linia 79: Linia 71:
 
|
 
|
 
|- bgcolor="D0F0C0"
 
|- bgcolor="D0F0C0"
| align="right" style="border-top-width:3px" |11.
+
| style="border-top-width:3px" align="right" |10.
| style="border-top-width:3px" |{{Flaga|GER}} [[Oberstdorf]]
+
| style="border-top-width:3px" |[[File:Ger.gif|link=https://sjm.fandom.com/pl/wiki/Plik:Ger.gif]] Oberstdorf
| align="center" style="border-top-width:3px" |[[Audi Arena Oberstdorf|HS137]]
+
| style="border-top-width:3px" align="center" |HS137
| align="center" style="border-top-width:3px" |[[Turniej Czterech Skoczni|TCS]], nocny
+
| style="border-top-width:3px" align="center" |
 
| style="border-top-width:3px" |
 
| style="border-top-width:3px" |
 
| style="border-top-width:3px" |
 
| style="border-top-width:3px" |
 
| style="border-top-width:3px" |
 
| style="border-top-width:3px" |
 
|- bgcolor="D0F0C0"
 
|- bgcolor="D0F0C0"
| align="right" |12.
+
| align="right" |11.
|{{nowrap|{{Flaga|GER}} [[Garmisch-Partenkirchen]]}}
+
|[[File:Ger.gif|link=https://sjm.fandom.com/pl/wiki/Plik:Ger.gif]] Ga-Pa
| align="center" |[[Große Olympiaschanze|HS142]]
+
| align="center" |HS140
| align="center" |[[Turniej Czterech Skoczni|TCS]]
+
| align="center" |
 
|
 
|
 
|
 
|
 
|
 
|
 
|- bgcolor="D0F0C0"
 
|- bgcolor="D0F0C0"
| align="right" |13.
+
| align="right" |12.
|{{flaga|AUT}} [[Innsbruck]]
+
|[[File:Aut.gif|link=https://sjm.fandom.com/pl/wiki/Plik:Aut.gif]] Innsbruck
| align="center" |[[Bergisel|HS130]]
+
| align="center" |HS130
| align="center" |[[Turniej Czterech Skoczni|TCS]]
+
| align="center" |
 
|
 
|
 
|
 
|
 
|
 
|
 
|- bgcolor="D0F0C0"
 
|- bgcolor="D0F0C0"
| align="right" |14.
+
| align="right" |13.
|{{flaga|AUT}} [[Bischofshofen]]
+
|[[File:Aut.gif|link=https://sjm.fandom.com/pl/wiki/Plik:Aut.gif]] Bischofshofen
| align="center" |[[Sepp Bradl-Skistadion|HS142]]
+
| align="center" |HS140
| align="center" |[[Turniej Czterech Skoczni|TCS]], nocny
+
| align="center" |
 
|
 
|
 
|
 
|
Linia 116: Linia 108:
 
| style="border-bottom-width:3px" |
 
| style="border-bottom-width:3px" |
 
|-
 
|-
| align="right" |15.
+
| align="right" |14.
| rowspan="2" |{{flaga|ITA}} [[Predazzo]]
+
|[[File:Swe.gif|link=https://sjm.fandom.com/pl/wiki/Plik:Swe.gif]] Kiruna
| rowspan="2" align="center" |[[Trampolino Dal Ben|HS135]]
+
| align="center" |HS146
| align="center" |nocny
+
| align="center" |
 
|
 
|
 
|
 
|
 
|
 
|
 
|-
 
|-
| align="right" |16.
+
| align="right" |15.
| align="center" |nocny
+
|[[File:Swe.gif|link=https://sjm.fandom.com/pl/wiki/Plik:Swe.gif]] Ovre Soppero
  +
| rowspan="2" |HS106
  +
| align="center" |DRUŻYNOWY
 
|
 
|
 
|
 
|
 
|
 
|
 
|- bgcolor="e6eeff"
 
|- bgcolor="e6eeff"
| align="right" style="border-top-width:3px" |17.
+
| style="border-top-width:3px" align="right" |16.
| rowspan="2" style="border-top-width:3px" |{{flaga|GER}} [[Titisee-Neustadt]]
+
| style="border-top-width:3px" |[[File:Swe.gif|link=https://sjm.fandom.com/pl/wiki/Plik:Swe.gif]] Ovre Soppero
| rowspan="2" style="border-top-width:3px" align="center" |[[Hochfirstschanze|HS142]]
+
| style="border-top-width:3px" align="center" |
| style="border-top-width:3px" align="center" |[[Titisee-Neustadt Five|TNF]], nocny
 
 
| style="border-top-width:3px" |
 
| style="border-top-width:3px" |
 
| style="border-top-width:3px" |
 
| style="border-top-width:3px" |
 
| style="border-top-width:3px" |
 
| style="border-top-width:3px" |
 
|- bgcolor="e6eeff"
 
|- bgcolor="e6eeff"
| align="right" |18.
+
| align="right" |17.
| align="center" |[[Titisee-Neustadt Five|TNF]]
+
|[[File:Fin.gif|link=https://sjm.fandom.com/pl/wiki/Plik:Fin.gif]] Lahti
  +
| rowspan="2" |HS130
  +
| align="center" |–
 
|
 
|
 
|
 
|
 
|
 
|
|- bgcolor="ccddff"
 
| colspan="4" style="border-bottom-width:3px" align="center" |'''[[Titisee-Neustadt Five 2020]] – klasyfikacja końcowa'''
 
| style="border-bottom-width:3px" |
 
| style="border-bottom-width:3px" |
 
| style="border-bottom-width:3px" |
 
 
|- bgcolor="FFFACD"
 
|- bgcolor="FFFACD"
| align="right" |19.
+
| align="right" |18.
| rowspan="2" bgcolor="f9f9f9" |{{flaga|POL}} [[Zakopane]]
+
| bgcolor="f9f9f9" |[[File:Fin.gif|link=https://sjm.fandom.com/pl/wiki/Plik:Fin.gif]] Lahti
| rowspan="2" bgcolor="f9f9f9" align="center" |[[Wielka Krokiew|HS140]]
+
| align="center" |DRUŻYNOWY
| align="center" |nocny, druż.
 
 
|
 
|
 
|
 
|
 
|
 
|
 
|-
 
|-
| align="right" |20.
+
| align="right" |19.
| align="center" |nocny
+
|[[File:Fin.gif|link=https://sjm.fandom.com/pl/wiki/Plik:Fin.gif]] Kaipola
  +
|HS145
  +
| align="center" |–
 
|
 
|
 
|
 
|
 
|
 
|
 
|-
 
|-
| align="right" |21.
+
| align="right" |20.
| rowspan="2" bgcolor="f9f9f9" |{{flaga|JPN}} [[Sapporo]]
+
| rowspan="2" bgcolor="f9f9f9" |[[Plik:Cze.gif|link=https://sjm.fandom.com/pl/wiki/Plik:Cze.gif]] [http://pl.sjm.wikia.com/wiki/Liberec_(Je%C5%A1t%C4%9Bd_HS134) Liberec]
| rowspan="2" bgcolor="f9f9f9" align="center" |[[Ōkurayama|HS137]]
+
| rowspan="2" bgcolor="f9f9f9" align="center" |HS100
| align="center" |nocny
+
| align="center" |
 
|
 
|
 
|
 
|
 
|
 
|
 
|-
 
|-
| align="right" |22.
+
| align="right" |21.
 
| align="center" |–
 
| align="center" |–
 
|
 
|
Linia 175: Linia 162:
 
|
 
|
 
|- bgcolor="FFE8D3"
 
|- bgcolor="FFE8D3"
| align="right" style="border-top-width:3px" |23.
+
| style="border-top-width:3px" align="right" |22.
| rowspan="2" style="border-top-width:3px" |{{flaga|DEU}} [[Willingen (Upland)|Willingen]]
+
| rowspan="3" style="border-top-width:3px" |[[File:Swe.gif|link=https://sjm.fandom.com/pl/wiki/Plik:Swe.gif]] Umea
| rowspan="2" align="center" style="border-top-width:3px" |[[Mühlenkopfschanze|HS145]]
+
| rowspan="3" style="border-top-width:3px" align="center" |HS250
| align="center" style="border-top-width:3px" |[[Willingen Five|WF]], nocny
+
| style="border-top-width:3px" align="center" |
 
| style="border-top-width:3px" |
 
| style="border-top-width:3px" |
 
| style="border-top-width:3px" |
 
| style="border-top-width:3px" |
 
| style="border-top-width:3px" |
 
| style="border-top-width:3px" |
 
|- bgcolor="FFE8D3"
 
|- bgcolor="FFE8D3"
| align="right" |24.
+
| align="right" |23.
| align="center" |[[Willingen Five|WF]]
+
| align="center" |MIX
 
|
 
|
 
|
 
|
 
|
 
|
|- bgcolor="FFDAB9"
 
| colspan="4" style="border-bottom-width:3px" align="center" |'''[[Willingen Five 2020]] – klasyfikacja końcowa'''
 
| style="border-bottom-width:3px" |
 
| style="border-bottom-width:3px" |
 
| style="border-bottom-width:3px" |
 
 
|- bgcolor="E6E6E6"
 
|- bgcolor="E6E6E6"
| align="right" |25.
+
| align="right" |24.
| rowspan="2" |{{flaga|AUT}} [[Bad Mitterndorf]]
+
| align="center" |TOP30
| rowspan="2" align="center" |[[Kulm (skocznia narciarska)|HS235]]
 
| align="center" |loty
 
|
 
|
 
|
 
|- bgcolor="E6E6E6"
 
| align="right" |26.
 
| align="center" |loty
 
|
 
|
 
|
 
|-
 
| align="right" |27.
 
| rowspan="2" |{{flaga|ROU}} [[Râșnov]]
 
| rowspan="2" align="center" |[[Trambulină Valea Cărbunării|HS97]]
 
| align="center" |–
 
|
 
|
 
|
 
|-
 
| align="right" |28.
 
| align="center" |–
 
|
 
|
 
|
 
|- bgcolor="FFFACD"
 
| align="right" |29.
 
| rowspan="2" bgcolor="f9f9f9" |{{flaga|FIN}} [[Lahti]]
 
| rowspan="2" align="center" bgcolor="f9f9f9" |[[Salpausselkä (kompleks skoczni)|HS130]]
 
| align="center" |nocny, druż.
 
|
 
|
 
|
 
|-
 
| align="right" |30.
 
| align="center" |–
 
|
 
|
 
|
 
|- bgcolor="FFFACD"
 
| align="right" style="border-top-width:3px" |31.
 
| rowspan="2" bgcolor="DFF5E0" style="border-top-width:3px" |{{flaga|NOR}} [[Oslo]]
 
| rowspan="2" bgcolor="DFF5E0" align="center" style="border-top-width:3px" |[[Holmenkollbakken|HS134]]
 
| align="center" style="border-top-width:3px" |[[Raw Air|RA]], druż., nocny
 
| style="border-top-width:3px" |
 
| style="border-top-width:3px" |
 
| style="border-top-width:3px" |
 
|- bgcolor="DFF5E0"
 
| align="right" |32.
 
| align="center" |[[Raw Air|RA]]
 
|
 
|
 
|
 
|- bgcolor="DFF5E0"
 
| align="right" |33.
 
|{{flaga|NOR}} [[Lillehammer]]
 
| align="center" |[[Lysgårdsbakken|HS140]]
 
| align="center" |[[Raw Air|RA]], nocny
 
|
 
|
 
|
 
|- bgcolor="DFF5E0"
 
| align="right" |34.
 
|{{flaga|NOR}} [[Trondheim]]
 
| align="center" |[[Granåsen|HS138]]
 
| align="center" |[[Raw Air|RA]], nocny
 
|
 
|
 
|
 
|- bgcolor="FFFACD"
 
| align="right" |35.
 
| rowspan="2" bgcolor="DFF5E0" |{{flaga|NOR}} [[Vikersund]]
 
| rowspan="2" bgcolor="DFF5E0" align="center" |[[Vikersundbakken|HS240]]
 
| align="center" |[[Raw Air|RA]], loty, nocny, druż.
 
|
 
|
 
|
 
|- bgcolor="DFF5E0"
 
| align="right" |36.
 
| align="center" |[[Raw Air|RA]], loty
 
 
|
 
|
 
|
 
|
Linia 207: Linia 189:
 
| colspan="7" |
 
| colspan="7" |
 
|- bgcolor="FFE141"
 
|- bgcolor="FFE141"
| colspan="7" align="center" |'''[[Mistrzostwa Świata w Lotach Narciarskich 2020]]''' • {{flaga|SLO}} [[Planica]], 20– 22 marca 2020
+
| colspan="7" align="center" |'''Mistrzostwa Świata w Lotach Narciarskich 2030''' • [[File:Rus.gif]] Moskwa
 
|-
 
|-
 
| colspan="7" |
 
| colspan="7" |

Aktualna wersja na dzień 16:05, sie 25, 2019

Kalendarz zawodów Edytuj

Lp Miejscowość HS Uwagi 1. miejsce 2. miejsce 3. miejsce
1. Kaz Ałmaty HS105

Rus Konstantin Shestopalov

Fin Kaleva Lammi

Rus Sergey Tverdokhlebov
2.

Rus Konstantin Shestopalov

Mon Alphonse Gosselin Rus Makariy Kozisyn
3.

Rus Chaykovskiy

HS140
4. DRUŻYNOWY
5.
6. Svk Poprad HS146
7.
8. Ita Livigno HS100
9.
10. Ger Oberstdorf HS137
11. Ger Ga-Pa HS140
12. Aut Innsbruck HS130
13. Aut Bischofshofen HS140
68. Turniej Czterech Skoczni – klasyfikacja końcowa
14. Swe Kiruna HS146
15. Swe Ovre Soppero HS106 DRUŻYNOWY
16. Swe Ovre Soppero
17. Fin Lahti HS130
18. Fin Lahti DRUŻYNOWY
19. Fin Kaipola HS145
20. Cze Liberec HS100
21.
22. Swe Umea HS250
23. MIX
24. TOP30
Raw Air 2020 – klasyfikacja końcowa
Mistrzostwa Świata w Lotach Narciarskich 2030Rus Moskwa
Klasyfikacje generalne 1. miejsce 2. miejsce 3. miejsce
Puchar Świata w skokach narciarskich 2019/2020
Puchar Świata w lotach narciarskich 2019/2020
Puchar Narodów w skokach narciarskich 2019/2020
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.