Wiki Ski Jumping Manager
Advertisement
Puchar Świata 2030/2031
< 2029/2030 2031/2032 >
FIS.jpg
Termin
Miejsce rozpoczęcia Kaz.gif Ałmaty
Miejsce zakończenia Swe.gif Umea
Liczba zawodników 155
Liczba reprezentacji 23
Zwycięzca Fin.gif Kaleva Lammi
Zwycięzca Pucharu Naordów Swe.gif Szwecja



Kalendarz zawodów[]

Lp. Miejscowość HS Typ 1. miejsce 2. miejsce 3. miejsce
1. Kaz.gif Ałmaty 105 I

Rus.gif Konstantin Shestopalov

Fin.gif Kaleva Lammi

Rus.gif Sergey Tverdokhlebov
2. Kaz.gif Ałmaty 105 I Rus.gif Konstantin Shestopalov Mon.gif Alphonse Gosselin Rus.gif Makariy Kozisyn
3. Rus.gif Chaykovskiy 140 T Rus.gif Rosja Swe.gif Szwecja Aut.gif Austria
4. Rus.gif Chaykovskiy 140 I Swe.gif Fredrick Tallinder Swe.gif Ioannes Kjellson Rus.gif Sergey Tverdokhlebov
5. Rus.gif Chaykovskiy 140 I Swe.gif Matteus Peder Almstedt Fin.gif Kaleva Lammi Rus.gif Fedor Birlov
6. Svk.gif Poprad 145 I Fin.gif Kaleva Lammi Mon.gif Evariste Donat Rus.gif Makariy Kozisyn
7. Svk.gif Poprad 145 I Swe.gif Magnus J. Stenberg Fin.gif Kaleva Lammi Aut.gif Patrick Schuster
8. Ita.gif Livigno 100 I Rus.gif Makariy Kozisyn Rus.gif Fedor Birlov Swe.gif Magnus J. Stenberg
9. Ita.gif Livigno 100 I Rus.gif Alyaksandr Kupka

Fin.gif Erkki-Maki Ranta

Fin.gif Kaleva Lammi

10. Ger.gif Oberstdorf 137 I Swe.gif Sebastian Kalling Svk.gif Frantisek Kolesar Fin.gif Krister Kivisalo
11. Ger.gif Garmisch-Partenkirchen 140 I Swe.gif Matteus Peder Almstedt Rus.gif Konstantin Shestopalov Fin.gif Kaleva Lammi
12. Aut.gif Innsbruck 130 I Swe.gif Fredrik Vidar Turpeinen Swe.gif Magnus J. Stenberg Swe.gif Sebastian Kalling
13. Aut.gif Bischofshofen 140 I Swe.gif Magnus J. Stenberg Swe.gif Fredrick Tallinder Swe.gif Matteus Peder Almstedt
Turniej Czterech Skoczni Swe.gif Magnus J. Stenberg Swe.gif Matteus Peder Almstedt Swe.gif Fredrik Vidar Turpeinen
14. Swe.gif Kiruna 146 I Fin.gif Kaleva Lammi Rus.gif Anatoliy Lobachevskiy Mon.gif Evariste Donat
15. Swe.gif Ovre Soppero 106 T Rus.gif Rosja Fin.gif Finlandia Aut.gif Austria
16. Swe.gif Ovre Soppero 106 I Rus.gif Makariy Kozisyn Fin.gif Kaleva Lammi Aut.gif Patrick Schuster
17. Fin.gif Lahti 130 I Rus.gif Makariy Kozisyn Rus.gif Fedor Birlov Rus.gif Alyaksandr Kupka
18. Fin.gif Lahti 130 T Rus.gif Rosja Aut.gif Austria Fin.gif Finlandia
19. Fin.gif Kaipola 145 I Swe.gif Magnus J. Stenberg Rus.gif Alyaksandr Kupka Aut.gif Patrick Schuster
Turniej Nordycki Aut.gif Patrick Schuster Swe.gif Magnus J. Stenberg Rus.gif Makariy Kozisyn
20. Cze.gif Liberec 100 I Rus.gif Fedor Birlov Rus.gif Makariy Kozisyn Rus.gif Alyaksandr Kupka
21. Cze.gif Liberec 100 I Rus.gif Makariy Kozisyn Fin.gif Kaleva Lammi Aut.gif Patrick Schuster
22. Swe.gif Umea 250 I Swe.gif Fredrick Tallinder Rus.gif Alyaksandr Kupka Rus.gif Sergey Tverdokhlebov
23. Swe.gif Umea 250 T Swe.gif Szwecja Rus.gif Rosja Svk.gif Słowacja
24. Swe.gif Umea 250 I Swe.gif Matteus Peder Almstedt Swe.gif Fredrik Vidar Turpeinen Rus.gif Makariy Kozisyn
Klasyfikacje generalne I miejsce II miejsce III miejsce
Puchar Świata w skokach narciarskich 2030/2031 Fin.gif Kaleva Lammi Swe.gif Magnus J. Stenberg Rus.gif Makariy Kozisyn
Puchar Świata w lotach narciarskich 2030/2031 Swe.gif Matteus Peder Almstedt Swe.gif Fredrick Tallinder Rus.gif Alyaksandr Kupka
Puchar Narodów w skokach narciarskich 2030/2031 Swe.gif Szwecja Rus.gif Rosja Fin.gif Finlandia

Statystyki indywidualne[]

Zawodnik Kaz.gif Kaz.gif Rus.gif Rus.gif Svk.gif Svk.gif Ita.gif Ita.gif Ger.gif Ger.gif Aut.gif Aut.gif Swe.gif Swe.gif Fin.gif Fin.gif Cze.gif Cze.gif Swe.gif Swe.gif
Arg.gif Argentyna
Facundo Rodrigo Quevas - - - - 38 q - - - - - - - - - - - - - -
Francesco Raniero Travieso - - - - 46 q - - - - - - - - - - - - - -
Aut.gif Austria
Othmar Boesch - - - - - - - - - - 37 39 - - - - - - - -
Davide di Campolio 36 22 38 29 32 20 26 16 31 27 27 31 29 30 24 24 28 15 20 -
Jorg Fleischhacker 27 33 40 35 29 25 6 24 36 15 35 5 15 35 20 17 12 27 27 20
Michael Hayboeck - - - - - - - - - - - - q q 42 46 - - - -
Walther Metzger - - - - 28 34 - - 39 30 37 30 - - - - 30 29 33 -
Hermann Rauscher 10 21 18 31 10 22 27 33 25 23 33 10 22 24 18 20 17 20 31 22
Ronald Ruehl - - - - - - q q - - - - - - - - - - - -
Gregor Schlierenzauer - - 48 q - - - - - - - - - - - - - - - -
Patrick Schuster 5 13 39 23 7 3 8 31 21 33 13 23 6 3 4 3 6 3 10 4
Raffael Weiss 24 4 16 21 24 7 20 21 11 35 30 26 19 8 34 12 18 12 9 15
Wolfram Zilberschlag - - - - - - - - - - 34 36 - - - - - - - -
Blr.gif Białoruś
Vladislav Bozorchuk 48 49 q q q 47 - - - - - - - - - - - - - -
Alyaksey Karintsky - - - - - - - - - - - - q q q 49 - - - -
Svyatoslav Lakush - - - - - - - - - - - - 44 q 41 49 - - - -
Stiapan Rachkevich q q q q 48 47 q q q q q q - 45 q 38 39 37 - -
Evgen Sunatov - - - - - - - - - - - - q - - - - - - -
Vitaly Zarnikov - - - - - - - - - - - - - - 40 49 - - - -
Chn.gif Chiny
Rae Kongwai - - - - - - - - - - 44 50 - - - - - - - -
Deng Liqin q q q q q q q q - - - - - - - - - - - -
Dong Ruan - - - - q 47 q q - - - - - - - - - - - -
Wong Shaidun - - - - - - - - - - q 38 - - - - - - - -
Junwei Wayming 43 45 q q - - - - - - - - - - - - - - - -
Kun Wonghang - - - - - - - - - - 43 q - - - - - - - -
Sang Wonghoi - - - - - - - - - - 45 46 - - - - - - - -
Jinqyi Zhang - - - - - - q q - - - - - - - - - - - -
Cze.gif Czechy
Boczek Kladno - - - - - - - - q q q 44 q q - - 38 41 - -
Teodor Kubiska 38 - q 47 q q - - 43 q q 40 q q 47 43 33 34 39 -
Tomas Peroutka 39 - 49 38 34 36 34 43 37 44 42 37 42 36 30 44 32 30 38 -
Eduard Obermajer - - - - - - - - - - - - - - 49 49 40 39 - -
Frantisek Vancura - - - - - - - - - - - - - - - - 34 41 - -
Jindra Zdradzil - - - - - - - - q q 41 47 48 47 43 49 42 35 q -
Est.gif Estonia
Terje Anna 40 40 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Saku Harmaajaervi q 43 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Aarne Heikki 32 34 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Rikhard Virtanen 47 36 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Fin.gif Finlandia
Jalmari Javaskyla 30 17 22 39 20 19 32 22 28 26 21 20 25 - 16 15 15 18 19 23
Krister Kivisalo 11 6 4 11 33 9 15 19 3 13 8 8 37 7 25 25 4 25 16 13
Kaleva Lammi 1 5 13 2 1 2 4 2 15 3 4 24 1 2 5 21 9 2 4 6
Carl-Gustav Putko 14 30 9 26 17 16 32 11 20 32 18 15 20 32 12 6 19 16 29 7
Erkki-Maki Ranta 37 27 33 34 35 30 45 2 - - - - - - - - - - - -
Kullervo Suoranta 8 20 32 16 31 18 5 10 14 6 6 32 26 6 9 31 26 11 5 8
Ville-Pekka Vaisala 14 15 19 13 27 14 18 27 8 34 19 13 31 28 15 27 16 9 - 27
Ned.gif Holandia
Tjerk de Jong - - - - q q - - - - - - - - - - - - - -
Jpn.gif Japonia
Makoya Fukuzuya - - 5 17 25 32 42 29 17 18 11 33 24 23 - - - - - 30
Keisuke Miyagawa - - 10 25 14 6 30 24 9 24 29 25 35 33 - - - - - -
Kenji Tachibana - - 29 4 16 21 36 23 24 25 31 21 36 9 - - - - - 24
Marciano Dinho Tavares - - 44 37 - - - - - - - - - - - - - - - -
Kaz.gif Kazachstan
Ibrahim Abduhalilov 7 9 28 28 6 8 16 20 - - - - 17 9 14 13 11 10 17 5
Bagdat Azarov - - - - q 47 - - - - - - - - - - - - - -
Maksat Karakulov - - - - - - - - q 39 - - - - - - - - - -
Alhambra Kardykulov - - - - - - - - 48 46 - - - - - - - - - -
Imangali Massimov - - 45 45 - - - - - - - - 45 43 46 45 - - 32 -
Tamerlan Murtazayev - - - - 44 q - - 42 48 - - - - - - - - - -
Alikhan Nurasyliev - - q q - - - - - - - - 43 46 31 36 - - 36 -
Kairat Nusserbayev - - - - - - - - 45 38 - - - - - - - - - -
Borat Zhaparov 31 26 12 30 19 15 36 36 - - - - 21 20 36 32 24 24 25 -
Mon.gif Monako
Anthelme Courbertin - - - - 41 42 - - 38 41 - - - - - - - - - -
Evariste Donat 6 16 11 33 2 5 13 34 10 22 23 19 3 14 7 8 10 8 - 9
Timothe Salvio Garcon - - - - 40 41 - - - - - - - - - - - - - -
Alphonse Gosselin 22 2 20 41 - - 9 14 27 31 21 34 28 15 22 18 20 6 - 26
Leopold Pons LeBlanc - - 42 q - - 43 45 q 49 - - 41 38 39 40 31 32 - -
Winoc Blaise Marchand - - 47 44 30 35 - - - - - - 30 38 - - - - - -
Toussaint Merle - - - - - - 35 39 - - - - - - 37 35 29 26 - -
Napoleon Cedric Raphael - - 43 q - 43 - - 41 q - - q 41 - - - - - -
Mathias Sarkozy - - - - - - 39 41 - - - - - - 33 33 27 28 - -
Ger.gif Niemcy
Pascal Bodmer - - - - - - q q - - - - - - - - - - - -
Patrick Dreuter - - - - - - - - 46 50 - - - - - - - - - -
Nikolas Kummer - - - - - - - - q q - - q q - - - - - -
Simon Schoettmer - - - - - - q q - - - - - - - - - - - -
Arminius Seeger - - - - - - - - q 45 46 49 - - - - - - - -
Lard Siedermann - - - - - - - - 49 47 - - - - - - - - - -
Theo Felix Springer 44 41 - - - - - - 47 q 36 43 46 49 - - - - - -
Hartmuth Stelter - - - - - - 47 q q 37 39 42 q q - - - - - -
Timon Tiedt - - - - - - q 49 44 q 40 45 q 48 - - - - - -
Andreas Wellinger q 48 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Nor.gif Norwegia
Hans Herman Arntsen 33 37 q 49 42 40 - - - - - - - - - - - - - -
Alexander Hvidsten q 44 q q q q - - - - - - - - - - - - - -
Nzl.gif Nowa Zelandia
Mackenzie Alberts - - - - - - q q - - - - - - - - - - - -
Luke Carmody q 42 q q - - q q - - - - q q - - 35 40 - -
Chile Neal q q q q - - q q - - - - q q - - 42 38 - -
Branson Russel - - - - - - q q - - - - q q - - - - - -
Leigh Tennison - - - - - - - - - - - - q q - - - - - -
Pol.gif Polska
Dawid Kulczyński 49 38 - - q q - - - - - - - - 45 39 - - 35 -
Paweł Kolasiński - - - - - - q 47 q q 47 q - - - - 37 33 - -
Jacenty Kumiega - - 46 48 - - - - - - - - 40 44 38 42 - - 34 -
Rafał Janik 46 39 - - q 46 - - q q 47 41 - - - - - - q -
Grzegorz Miętus 50 47 - - - - - - 50 q q q - - - - - - - -
Klemens Murańka 45 q - - - - q 50 q q q - - - - - 36 41 - -
Kewin Powiatowy - - - - 45 q - - - - - - - - - - - - - -
Dacjan Skarbonka - - q q q 45 - - - - - - - - - - - - - -
Klemens Sucharski - - - - - - 46 44 - - - - - - - - 41 36 - -
Fryderyk Szymczak - - - - - - - - - - - - 48 q 48 37 - - 37 -
Amadeusz Tobisz - - q q - - - - - - - - q 50 44 47 - - - -
Franciszek Zakrzewski - - q 50 - - - - - - - - 47 q - - - - - -
Rus.gif Rosja
Fedor Birlov 11 8 14 3 12 26 2 32 22 12 16 12 27 13 2 23 1 19 8 19
Alyaksandr Fridrich - - 27 24 - - - - - - - - - - - - - - - -
Lev Koshelenko - - - - 4 23 - - - - - - - - - - 8 4 24 -
Makariy Kozisyn 9 3 25 6 3 12 1 13 4 29 17 28 5 1 1 14 2 1 6 3
Alyaksandr Kupka - - 24 22 - - 7 1 18 14 32 29 12 16 3 2 3 5 2 12
Anatoliy Lobachevskiy 21 11 35 13 18 29 21 6 26 28 13 9 2 18 23 9 5 13 26 28
Konstantin Shestopalov 1 1 36 9 23 4 38 16 34 2 9 7 18 22 16 5 22 7 12 25
Sergey Tverdokhlebov 3 14 3 27 26 28 18 12 16 8 20 22 11 4 6 34 7 21 3 10
Svk.gif Słowacja
Zdislav Carnicky - - - - 36 37 40 38 - - - - - - - - - - - -
Aleksander Cerkala - - 31 42 39 33 - - - - - - - - - - - - - -
Mikolas Dranac - - - - q q - - - - - - - - - - - - - -
Alexander Grendel - - - - q q - - - - - - - - - - - - - -
Dusan Jankular 26 18 6 7 21 27 41 28 5 9 7 16 38 27 27 30 23 14 21 14
Frantisek Kolesar 20 24 15 20 - - 24 - 2 7 25 11 33 - 19 22 14 23 22 29
Miloslav Melichar 28 - 30 19 - - 29 15 33 20 15 6 23 37 28 29 13 16 28 -
Mojmir Nosal - - - - q q - - - - - - - - - - - - - -
Frantisek Pekarek 34 31 26 12 - - 31 42 29 17 26 17 39 19 21 26 25 31 23 -
Tadeas Sivak - - - - q q - - - - - - - - - - - - - -
Ondrej Slavik 29 - - - - - - - 23 19 28 27 14 29 29 28 21 22 30 -
Alexander Zlodej - - - - 48 q - - - - - - - - - - - - - -
Slo.gif Słowenia
Josef Cesnjak - - - - - - q 48 - - - - q q q 48 - - 40 -
Vilko Marin - - q q q q - - - - - - q q q 49 - - - -
Ajlosa Polanec - - - - q q - - - - - - 48 q q 49 - - q -
Miklavz Tomcic - - 50 46 - - - - - - - - q 40 35 41 - - - -
Usa.gif Stany Zjednoczone
Stanley Ayers - - - - - - - - - - q q - - - - - - - -
Qyntel Daniels - - - - - - - - - - 47 q - - - - - - - -
Desmond Franklin - - - - - - - - - - 47 48 - - - - - - - -
Onfroi Fongemie - - - - q q - - - - - - - - - - - - - -
Ryder Garrick - - q q q q - - - - - - - - - - - - - -
Neville Grant - - - - - - - - - - q q - - - - - - - -
LeShaun Jones q 46 q q - - - - - - - - - - - - - - - -
Swe.gif Szwecja
Matteus Peder Almstedt 19 29 23 1 9 13 13 6 7 1 5 3 7 16 10 11 - - 18 1
Christoffer Bengtsson - - - - - - - - - - - - q 42 - - - - - -
Alladin S. Carlsson - - - - - - - - - - - - 34 33 - - - - - -
Theodor Isaksson - - - - 11 10 - - - - - - - - - - - - - -
Sebastian Kalling 23 11 8 5 - - 10 9 1 11 3 35 8 12 11 10 - - 15 18
Ioannes Kjellson - - 2 32 - - 25 26 35 10 24 14 13 4 32 19 - - 14 16
Ingvar Lundqvist - - - - - - - - - - - - 32 31 - - - - - -
Marcus Vilmar Munson 17 9 20 9 - - 12 18 13 21 10 18 9 21 26 16 - - 7 17
Dennis Rosengren 25 18 - - 15 31 - - - - - - - - - - - - - -
Magnus J. Stenberg 4 7 7 15 5 1 3 5 6 4 2 1 10 11 8 1 - - 11 11
Fredrick Tallinder 18 32 1 18 22 11 17 4 12 4 12 2 16 26 - 4 - - 1 21
Fredrik Vidar Turpeinen 14 23 17 8 13 24 22 6 19 16 1 4 4 25 13 7 - - 13 2
Tur.gif Turcja
Alper Altay - - - - q q - - - - - - - - - - - - q -
Demirturk Celik - - - - q q - - - - - - - - q 49 - - q -
Semir Karga q 50 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Erip Kozalak - - - - - - q q q q q q q q - - - - - -
Kurtulus Ozmen - - - - - - - - - - - - - - - - - - q -
Direnc Kerem Peynirci 42 q q q - - q q q q q q q q 50 - - - - -
Semir Sekhan - - q q - - q q q q q q q q - - 42 41 - -
Hamit Senel - - - - - - 48 q q q q q q q - - - - - -
Vat.gif Watykan
Antonello Russo - - - - 48 44 - - - - - - - - - - - - - -
Ita.gif Włochy
Aureliano Leone - - - - - - 23 40 q 43 - - - - - - - - - -
Venceslao Lombardi - - - - - - q q - - - - - - - - - - - -
Francesco Mammamia - - - - - - 50 q - - - - - - - - - - - -
Beppe Mari 41 28 37 40 37 39 28 30 40 42 - - - - - - - - - -
Arcangelo Pellegrino 35 35 34 43 42 38 43 37 32 40 - - - - - - - - - -
Alfredino Speziale - - - - - - 49 46 - - - - - - - - - - - -
Virgilio Tavolieri 13 25 41 36 8 17 11 35 30 36 - - - - - - - - - -

Konkursy drużynowe[]

Klasyfikacje[]

Klasyfikacja indywidualna[]

Miejsce Zawodnik Punkty
1. Fin.gif Kaleva Lammi 1491
2. Swe.gif Magnus J. Stenberg

1340

3. Rus.gif Makariy Kozisyn 1284
4. Swe.gif Matteus Peder Almstedt 1029
5. Aut.gif Patrick Schuster 868
6. Rus.gif Konstantin Shestopalov 828
7. Swe.gif Fredrik Vidar Turpeinen 826
8. Swe.gif Fredrick Tallinder 822
9. Rus.gif Alyaksandr Kupka 779
10. Swe.gif Sebastian Kalling 765
11. Rus.gif Fedor Birlov 756
12. Mon.gif Evariste Donat 711
13. Rus.gif Sergey Tverdokhlebov 677
14. Fin.gif Krister Kivisalo 667
15. Fin.gif Kullervo Suoranta 592
16. Rus.gif Anatoliy Lobachevskiy 563
17. Svk.gif Frantisek Kolesar 501
18. Kaz.gif Ibrahim Abduhalilov 437
19. Svk.gif Dusan Jankular 431
20. Swe.gif Marcus Vilmar Munson 422
21. Aut.gif Raffael Weiss 412
22. Swe.gif Ioannes Kjellson 388
23. Fin.gif Carl-Gustav Putko 387
24. Fin.gif Ville-Pekka Vaisala 327
25. Mon.gif Alphonse Gosselin 313
26. Aut.gif Hermann Rauscher 283
27. Aut.gif Jorg Fleischhacker 272
28. Fin.gif Jalmari Javaskyla 224
29. Jpn.gif Makoya Fukuzuya 200
30. Jpn.gif Kenji Tachibana 194
31. Jpn.gif Keisuke Miyagawa 184
Svk.gif Miloslav Melichar
33. Svk.gif Frantisek Pekarek 165
34. Rus.gif Lev Koshelenko 147
35. Aut.gif Davide di Campolio 122
36. Kaz.gif Borat Zhaparov 118
37. Ita.gif Virgilio Tavolieri 98
38. Svk.gif Ondrej Slavik 86
39. Fin.gif Erkki Maki-Ranta 85
40. Swe.gif Theodor Isaksson 50
41. Swe.gif Dennis Rosengren 35
42. Rus.gif Alyaksandr Fridrich 11
43. Aut.gif Walther Metzger 10
44. Ita.gif Aureliano Leone 8
45. Mon.gif Mathias Sarkozy 7
Mon.gif Toussaint Merle
47. Ita.gif Beppe Mari 5
48. Mon.gif Winoc Blaise Marchand  3
Cze.gif Tomas Peroutka

Klasyfikacja drużynowa[]

Miejsce Drużyna Punkty
1. Swe.gif Szwecja 6715
2. Rus.gif Rosja 6278
3. Fin.gif Finlandia 4585
4. Aut.gif Austria 3072
5. Svk.gif Słowacja 1839
6. Mon.gif Monako 1343
7. Kaz.gif Kazachstan 928
8. Jpn.gif Japonia 924
9. Ita.gif Włochy 165
10. Pol.gif Polska 125
11. Cze.gif Czechy 78
11. Slo.gif Słowenia 25

Turniej Czterech Skoczni[]

Miejsce Zawodnik Punkty
1. Aut.gif Patrick Schuster 1034,2
2. Swe.gif Magnus J. Stenberg

1026,8

3. Rus.gif Makariy Kozisyn 1020,8
4. Rus.gif Alyaksandr Kupka 1014,3
5. Fin.gif Kaleva Lammi 1012,9
6. Mon.gif Evariste Donat 1012,5
7. Swe.gif Sebastian Kalling 996,7
8. Swe.gif Matteus Peder Almstedt 989.5
9. Swe.gif Fredrik Vidar Turpeinen 983,7
10. Rus.gif Anatoliy Lobachevskiy 978,1
11. Rus.gif Konstantin Shestopalov 965,9
12. Kaz.gif Ibrahim Abduhalilov 963,2
13. Rus.gif Fedor Birlov 941,6
14. Swe.gif Marcus Vilmar Munson 937,2
15. Aut.gif Hermann Rauscher 913,1
16. Mon.gif Alphonse Gosselin 895,4
17. Fin.gif Carl-Gustav Putko 845,0
18. Rus.gif Sergey Tverdokhlebov 836,3
19. Svk.gif Ondrej Slavik 832,9
20. Aut.gif Davide di Campolio 817,8
21. Swe.gif Ioannes Kjellsson 809,3
22. Fin.gif Kullervo Suoranta 808,5
23. Aut.gif Raffael Weiss 801,3
24. Aut.gif Jorg Fleischhacker 797,7
25. Fin.gif Krister Kivisalo 763,8
26. Fin.gif Ville-Pekka Vaisala 744,7
27. Svk.gif Frantisek Pekarek 744,3
28. Swe.gif Fredrick Tallinder 718,1
29. Svk.gif Miloslav Melichar 698,2
30. Fin.gif Jalmari Javaskyla 691,4
31. Svk.gif Dusan Jankular 674,5
32. Kaz.gif Borat Zhaparov 620,3
33. Svk.gif Frantisek Kolesar 537,7
34. Jpn.gif Makoya Fukuzuya 447,3
35. Jpn.gif Kenji Tachibana 327,0
36. Cze.gif Tomas Peroutka 277,3
37. Mon.gif Winoc Blaise Marchand  243,7
38. Mon.gif Leopold Pons LeBlanc 227,1
39. Kaz.gif Alikhan Nurasyliev 225,5
40. Slo.gif Miklavz Tomcic 203,0
41. Pol.gif Jacenty Kumiega 199,6
42. Swe.gif Ingvar Lundqvist 193,3
43. Swe.gif Alladin S. Carlsson 190,4
44. Jpn.gif Keisuke Miyagawa 188,0
45. Mon.gif Mathias Sarkozy 166,5
46. Mon.gif Toussaint Merle 142,6
47. Kaz.gif Imangali Massimov 127,2
48. Blr.gif Stiapan Rachkevich 91,8
49. Pol.gif Dawid Kulczyński 68,6
50.

Blr.gif Svyatyslav Lakush

66,9
51. Cze.gif Jindra Zdradzil  65,7
52. Mon.gif Napoleon Cedric Raphael 63,0
53. Pol.gif Amadeusz Tobisz  60,6
54. Swe.gif Christoffer Bengtsson 60,0
55. Cze.gif Teodor Kubiska 53,2
56. Aut.gif Michael Hayboeck 51,3
57. Pol.gif Fryderyk Szymczak 44,4
58. Blr.gif Vitaly Zarnikov 40,2
59. Ger.gif Theo Felix Springer 32,7
60. Ger.gif Timon Tiedt  27,0
61. Pol.gif Franciszek Zakrzewski 5,0
62. Slo.gif Jozef Cesnjak 2,7
63. Cze.gif Eduard Obermajer 0,1

Trenerzy[]

Kadra Menager Trener kadry
Kaz.gif Kazachstan Dovahkiin Ger.gif Richard Schallert

Zwycięzcy kwalifikacji do zawodów[]

Lp. Miejscowość Zawodnik
1. Kaz.gif Ałmaty Rus.gif Anatoliy Lobachevskiy
2. Kaz.gif Ałmaty Aut.gif Patrick Schuster
3. Rus.gif Chaykovskiy Rus.gif Alyaksandr Kupka
4. Rus.gif Chaykovskiy Rus.gif Alyaksandr Fridrich
5. Svk.gif Poprad Fin.gif Kaleva Lammi
6. Svk.gif Poprad Swe.gif Magnus J. Stenberg
7. Ita.gif Livigno Kaz.gif Borat Zhaparov
8. Ita.gif Livigno Fin.gif Ville-Pekka Vaisala
9. Ger.gif Oberstdorf Fin.gif Krister Kivisalo
10. Ger.gif Garmisch-Partenkirchen Fin.gif Kullervo Suoranta
11. Aut.gif Innsbruck Swe.gif Fredrik Vidar Turpeinen
12. Aut.gif Bischofshofen Swe.gif Fredrik Vidar Turpeinen
13. Swe.gif Kiruna Fin.gif Jalmari Javaskyla
14. Swe.gif Ovre Soppero Rus.gif Fedor Birlov
15. Fin.gif Lahti Svk.gif Dusan Jankular
16. Fin.gif Kaipola Brak
17. Cze.gif Liberec Brak
18. Cze.gif Liberec Brak
19. Swe.gif Umea Fin.gif Kaleva Lammi
20. Swe.gif Umea Brak
Advertisement