FANDOM


Puchar Świata 2030/2031
< 2029/2030 2031/2032 >
FIS
Termin
Miejsce rozpoczęcia Kaz Ałmaty
Miejsce zakończenia Swe Umea
Liczba zawodników
Liczba reprezentacji
Zwycięzca Fin Kaleva Lammi
Zwycięzca Pucharu Naordów Swe Szwecja



Kalendarz zawodów Edytuj

Lp. Miejscowość HS Typ 1. miejsce 2. miejsce 3. miejsce
1. Kaz Ałmaty 105 I

Rus Konstantin Shestopalov

Fin Kaleva Lammi

Rus Sergey Tverdokhlebov
2. Kaz Ałmaty 105 I Rus Konstantin Shestopalov Mon Alphonse Gosselin Rus Makariy Kozisyn
3. Rus Chaykovskiy 140 T Rus Rosja Swe Szwecja Aut Austria
4. Rus Chaykovskiy 140 I Swe Fredrick Tallinder Swe Ioannes Kjellson Rus Sergey Tverdokhlebov
5. Rus Chaykovskiy 140 I Swe Matteus Peder Almstedt Fin Kaleva Lammi Rus Fedor Birlov
6. Svk Poprad 145 I Fin Kaleva Lammi Mon Evariste Donat Rus Makariy Kozisyn
7. Svk Poprad 145 I Swe Magnus J. Stenberg Fin Kaleva Lammi Aut Patrick Schuster
8. Ita Livigno 100 I Rus Makariy Kozisyn Rus Fedor Birlov Swe Magnus J. Stenberg
9. Ita Livigno 100 I Rus Alyaksandr Kupka

Fin Erkki-Maki Ranta

Fin Kaleva Lammi

10. Ger Oberstdorf 137 I Swe Sebastian Kalling Svk Frantisek Kolesar Fin Krister Kivisalo
11. Ger Garmisch-Partenkirchen 140 I Swe Matteus Peder Almstedt Rus Konstantin Shestopalov Fin Kaleva Lammi
12. Aut Innsbruck 130 I Swe Fredrik Vidar Turpeinen Swe Magnus J. Stenberg Swe Sebastian Kalling
13. Aut Bischofshofen 140 I Swe Magnus J. Stenberg Swe Fredrick Tallinder Swe Matteus Peder Almstedt
Turniej Czterech Skoczni Swe Magnus J. Stenberg Swe Matteus Peder Almstedt Swe Fredrik Vidar Turpeinen
14. Swe Kiruna 146 I Fin Kaleva Lammi Rus Anatoliy Lobachevskiy Mon Evariste Donat
15. Swe Ovre Soppero 106 T Rus Rosja Fin Finlandia Aut Austria
16. Swe Ovre Soppero 106 I Rus Makariy Kozisyn Fin Kaleva Lammi Aut Patrick Schuster
17. Fin Lahti 130 I Rus Makariy Kozisyn Rus Fedor Birlov Rus Alyaksandr Kupka
18. Fin Lahti 130 T Rus Rosja Aut Austria Fin Finlandia
19. Fin Kaipola 145 I Swe Magnus J. Stenberg Rus Alyaksandr Kupka Aut Patrick Schuster
Turniej Nordycki Aut Patrick Schuster Swe Magnus J. Stenberg Rus Makariy Kozisyn
20. Cze Liberec 100 I Rus Fedor Birlov Rus Makariy Kozisyn Rus Alyaksandr Kupka
21. Cze Liberec 100 I Rus Makariy Kozisyn Fin Kaleva Lammi Aut Patrick Schuster
22. Swe Umea 250 I Swe Fredrick Tallinder Rus Alyaksandr Kupka Rus Sergey Tverdokhlebov
23. Swe Umea 250 T Swe Szwecja Rus Rosja Svk Słowacja
24. Swe Umea 250 I Swe Matteus Peder Almstedt Swe Fredrik Vidar Turpeinen Rus Makariy Kozisyn
Klasyfikacje generalne I miejsce II miejsce III miejsce
Puchar Świata w skokach narciarskich 2030/2031 Fin Kaleva Lammi Swe Magnus J. Stenberg Rus Makariy Kozisyn
Puchar Świata w lotach narciarskich 2030/2031 Swe Matteus Peder Almstedt Swe Fredrick Tallinder Rus Alyaksandr Kupka
Puchar Narodów w skokach narciarskich 2030/2031 Swe Szwecja Rus Rosja Fin Finlandia

Statystyki indywidualne Edytuj

Zawodnik Kaz Kaz Rus Rus Svk Svk Ita Ita Ger Ger Aut Aut Swe Swe Fin Fin Cze Cze Swe Swe
Arg Argentyna
Facundo Rodrigo Quevas - - - - 38 q - - - - - - - - - - - - - -
Francesco Raniero Travieso - - - - 46 q - - - - - - - - - - - - - -
Aut Austria
Othmar Boesch - - - - - - - - - - 37 39 - - - - - - - -
Davide di Campolio 36 22 38 29 32 20 26 16 31 27 27 31 29 30 24 24 28 15 20 -
Jorg Fleischhacker 27 33 40 35 29 25 6 24 36 15 35 5 15 35 20 17 12 27 27 20
Michael Hayboeck - - - - - - - - - - - - q q 42 46 - - - -
Walther Metzger - - - - 28 34 - - 39 30 37 30 - - - - 30 29 33 -
Hermann Rauscher 10 21 18 31 10 22 27 33 25 23 33 10 22 24 18 20 17 20 31 22
Ronald Ruehl - - - - - - q q - - - - - - - - - - - -
Gregor Schlierenzauer - - 48 q - - - - - - - - - - - - - - - -
Patrick Schuster 5 13 39 23 7 3 8 31 21 33 13 23 6 3 4 3 6 3 10 4
Raffael Weiss 24 4 16 21 24 7 20 21 11 35 30 26 19 8 34 12 18 12 9 15
Wolfram Zilberschlag - - - - - - - - - - 34 36 - - - - - - - -
Blr Białoruś
Vladislav Bozorchuk 48 49 q q q 47 - - - - - - - - - - - - - -
Alyaksey Karintsky - - - - - - - - - - - - q q q 49 - - - -
Svyatoslav Lakush - - - - - - - - - - - - 44 q 41 49 - - - -
Stiapan Rachkevich q q q q 48 47 q q q q q q - 45 q 38 39 37 - -
Evgen Sunatov - - - - - - - - - - - - q - - - - - - -
Vitaly Zarnikov - - - - - - - - - - - - - - 40 49 - - - -
Chn Chiny
Rae Kongwai - - - - - - - - - - 44 50 - - - - - - - -
Deng Liqin q q q q q q q q - - - - - - - - - - - -
Dong Ruan - - - - q 47 q q - - - - - - - - - - - -
Wong Shaidun - - - - - - - - - - q 38 - - - - - - - -
Junwei Wayming 43 45 q q - - - - - - - - - - - - - - - -
Kun Wonghang - - - - - - - - - - 43 q - - - - - - - -
Sang Wonghoi - - - - - - - - - - 45 46 - - - - - - - -
Jinqyi Zhang - - - - - - q q - - - - - - - - - - - -
Cze Czechy
Boczek Kladno - - - - - - - - q q q 44 q q - - 38 41 - -
Teodor Kubiska 38 - q 47 q q - - 43 q q 40 q q 47 43 33 34 39 -
Tomas Peroutka 39 - 49 38 34 36 34 43 37 44 42 37 42 36 30 44 32 30 38 -
Eduard Obermajer - - - - - - - - - - - - - - 49 49 40 39 - -
Frantisek Vancura - - - - - - - - - - - - - - - - 34 41 - -
Jindra Zdradzil - - - - - - - - q q 41 47 48 47 43 49 42 35 q -
Est Estonia
Terje Anna 40 40 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Saku Harmaajaervi q 43 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Aarne Heikki 32 34 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Rikhard Virtanen 47 36 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Fin Finlandia
Jalmari Javaskyla 30 17 22 39 20 19 32 22 28 26 21 20 25 - 16 15 15 18 19 23
Krister Kivisalo 11 6 4 11 33 9 15 19 3 13 8 8 37 7 25 25 4 25 16 13
Kaleva Lammi 1 5 13 2 1 2 4 2 15 3 4 24 1 2 5 21 9 2 4 6
Carl-Gustav Putko 14 30 9 26 17 16 32 11 20 32 18 15 20 32 12 6 19 16 29 7
Erkki-Maki Ranta 37 27 33 34 35 30 45 2 - - - - - - - - - - - -
Kullervo Suoranta 8 20 32 16 31 18 5 10 14 6 6 32 26 6 9 31 26 11 5 8
Ville-Pekka Vaisala 14 15 19 13 27 14 18 27 8 34 19 13 31 28 15 27 16 9 - 27
Ned Holandia
Tjerk de Jong - - - - q q - - - - - - - - - - - - - -
Jpn Japonia
Makoya Fukuzuya - - 5 17 25 32 42 29 17 18 11 33 24 23 - - - - - 30
Keisuke Miyagawa - - 10 25 14 6 30 24 9 24 29 25 35 33 - - - - - -
Kenji Tachibana - - 29 4 16 21 36 23 24 25 31 21 36 9 - - - - - 24
Marciano Dinho Tavares - - 44 37 - - - - - - - - - - - - - - - -
Kaz Kazachstan
Ibrahim Abduhalilov 7 9 28 28 6 8 16 20 - - - - 17 9 14 13 11 10 17 5
Bagdat Azarov - - - - q 47 - - - - - - - - - - - - - -
Maksat Karakulov - - - - - - - - q 39 - - - - - - - - - -
Alhambra Kardykulov - - - - - - - - 48 46 - - - - - - - - - -
Imangali Massimov - - 45 45 - - - - - - - - 45 43 46 45 - - 32 -
Tamerlan Murtazayev - - - - 44 q - - 42 48 - - - - - - - - - -
Alikhan Nurasyliev - - q q - - - - - - - - 43 46 31 36 - - 36 -
Kairat Nusserbayev - - - - - - - - 45 38 - - - - - - - - - -
Borat Zhaparov 31 26 12 30 19 15 36 36 - - - - 21 20 36 32 24 24 25 -
Mon Monako
Anthelme Courbertin - - - - 41 42 - - 38 41 - - - - - - - - - -
Evariste Donat 6 16 11 33 2 5 13 34 10 22 23 19 3 14 7 8 10 8 - 9
Timothe Salvio Garcon - - - - 40 41 - - - - - - - - - - - - - -
Alphonse Gosselin 22 2 20 41 - - 9 14 27 31 21 34 28 15 22 18 20 6 - 26
Leopold Pons LeBlanc - - 42 q - - 43 45 q 49 - - 41 38 39 40 31 32 - -
Winoc Blaise Marchand - - 47 44 30 35 - - - - - - 30 38 - - - - - -
Toussaint Merle - - - - - - 35 39 - - - - - - 37 35 29 26 - -
Napoleon Cedric Raphael - - 43 q - 43 - - 41 q - - q 41 - - - - - -
Mathias Sarkozy - - - - - - 39 41 - - - - - - 33 33 27 28 - -
Ger Niemcy
Pascal Bodmer - - - - - - q q - - - - - - - - - - - -
Patrick Dreuter - - - - - - - - 46 50 - - - - - - - - - -
Nikolas Kummer - - - - - - - - q q - - q q - - - - - -
Simon Schoettmer - - - - - - q q - - - - - - - - - - - -
Arminius Seeger - - - - - - - - q 45 46 49 - - - - - - - -
Lard Siedermann - - - - - - - - 49 47 - - - - - - - - - -
Theo Felix Springer 44 41 - - - - - - 47 q 36 43 46 49 - - - - - -
Hartmuth Stelter - - - - - - 47 q q 37 39 42 q q - - - - - -
Timon Tiedt - - - - - - q 49 44 q 40 45 q 48 - - - - - -
Andreas Wellinger q 48 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Nor Norwegia
Hans Herman Arntsen 33 37 q 49 42 40 - - - - - - - - - - - - - -
Alexander Hvidsten q 44 q q q q - - - - - - - - - - - - - -
Nzl Nowa Zelandia
Mackenzie Alberts - - - - - - q q - - - - - - - - - - - -
Luke Carmody q 42 q q - - q q - - - - q q - - 35 40 - -
Chile Neal q q q q - - q q - - - - q q - - 42 38 - -
Branson Russel - - - - - - q q - - - - q q - - - - - -
Leigh Tennison - - - - - - - - - - - - q q - - - - - -
Pol Polska
Dawid Kulczyński 49 38 - - q q - - - - - - - - 45 39 - - 35 -
Paweł Kolasiński - - - - - - q 47 q q 47 q - - - - 37 33 - -
Jacenty Kumiega - - 46 48 - - - - - - - - 40 44 38 42 - - 34 -
Rafał Janik 46 39 - - q 46 - - q q 47 41 - - - - - - q -
Grzegorz Miętus 50 47 - - - - - - 50 q q q - - - - - - - -
Klemens Murańka 45 q - - - - q 50 q q q - - - - - 36 41 - -
Kewin Powiatowy - - - - 45 q - - - - - - - - - - - - - -
Dacjan Skarbonka - - q q q 45 - - - - - - - - - - - - - -
Klemens Sucharski - - - - - - 46 44 - - - - - - - - 41 36 - -
Fryderyk Szymczak - - - - - - - - - - - - 48 q 48 37 - - 37 -
Amadeusz Tobisz - - q q - - - - - - - - q 50 44 47 - - - -
Franciszek Zakrzewski - - q 50 - - - - - - - - 47 q - - - - - -
Rus Rosja
Fedor Birlov 11 8 14 3 12 26 2 32 22 12 16 12 27 13 2 23 1 19 8 19
Alyaksandr Fridrich - - 27 24 - - - - - - - - - - - - - - - -
Lev Koshelenko - - - - 4 23 - - - - - - - - - - 8 4 24 -
Makariy Kozisyn 9 3 25 6 3 12 1 13 4 29 17 28 5 1 1 14 2 1 6 3
Alyaksandr Kupka - - 24 22 - - 7 1 18 14 32 29 12 16 3 2 3 5 2 12
Anatoliy Lobachevskiy 21 11 35 13 18 29 21 6 26 28 13 9 2 18 23 9 5 13 26 28
Konstantin Shestopalov 1 1 36 9 23 4 38 16 34 2 9 7 18 22 16 5 22 7 12 25
Sergey Tverdokhlebov 3 14 3 27 26 28 18 12 16 8 20 22 11 4 6 34 7 21 3 10
Svk Słowacja
Zdislav Carnicky - - - - 36 37 40 38 - - - - - - - - - - - -
Aleksander Cerkala - - 31 42 39 33 - - - - - - - - - - - - - -
Mikolas Dranac - - - - q q - - - - - - - - - - - - - -
Alexander Grendel - - - - q q - - - - - - - - - - - - - -
Dusan Jankular 26 18 6 7 21 27 41 28 5 9 7 16 38 27 27 30 23 14 21 14
Frantisek Kolesar 20 24 15 20 - - 24 - 2 7 25 11 33 - 19 22 14 23 22 29
Miloslav Melichar 28 - 30 19 - - 29 15 33 20 15 6 23 37 28 29 13 16 28 -
Mojmir Nosal - - - - q q - - - - - - - - - - - - - -
Frantisek Pekarek 34 31 26 12 - - 31 42 29 17 26 17 39 19 21 26 25 31 23 -
Tadeas Sivak - - - - q q - - - - - - - - - - - - - -
Ondrej Slavik 29 - - - - - - - 23 19 28 27 14 29 29 28 21 22 30 -
Alexander Zlodej - - - - 48 q - - - - - - - - - - - - - -
Slo Słowenia
Josef Cesnjak - - - - - - q 48 - - - - q q q 48 - - 40 -
Vilko Marin - - q q q q - - - - - - q q q 49 - - - -
Ajlosa Polanec - - - - q q - - - - - - 48 q q 49 - - q -
Miklavz Tomcic - - 50 46 - - - - - - - - q 40 35 41 - - - -
Usa Stany Zjednoczone
Stanley Ayers - - - - - - - - - - q q - - - - - - - -
Qyntel Daniels - - - - - - - - - - 47 q - - - - - - - -
Desmond Franklin - - - - - - - - - - 47 48 - - - - - - - -
Onfroi Fongemie - - - - q q - - - - - - - - - - - - - -
Ryder Garrick - - q q q q - - - - - - - - - - - - - -
Neville Grant - - - - - - - - - - q q - - - - - - - -
LeShaun Jones q 46 q q - - - - - - - - - - - - - - - -
Swe Szwecja
Matteus Peder Almstedt 19 29 23 1 9 13 13 6 7 1 5 3 7 16 10 11 - - 18 1
Christoffer Bengtsson - - - - - - - - - - - - q 42 - - - - - -
Alladin S. Carlsson - - - - - - - - - - - - 34 33 - - - - - -
Theodor Isaksson - - - - 11 10 - - - - - - - - - - - - - -
Sebastian Kalling 23 11 8 5 - - 10 9 1 11 3 35 8 12 11 10 - - 15 18
Ioannes Kjellson - - 2 32 - - 25 26 35 10 24 14 13 4 32 19 - - 14 16
Ingvar Lundqvist - - - - - - - - - - - - 32 31 - - - - - -
Marcus Vilmar Munson 17 9 20 9 - - 12 18 13 21 10 18 9 21 26 16 - - 7 17
Dennis Rosengren 25 18 - - 15 31 - - - - - - - - - - - - - -
Magnus J. Stenberg 4 7 7 15 5 1 3 5 6 4 2 1 10 11 8 1 - - 11 11
Fredrick Tallinder 18 32 1 18 22 11 17 4 12 4 12 2 16 26 - 4 - - 1 21
Fredrik Vidar Turpeinen 14 23 17 8 13 24 22 6 19 16 1 4 4 25 13 7 - - 13 2
Tur Turcja
Alper Altay - - - - q q - - - - - - - - - - - - q -
Demirturk Celik - - - - q q - - - - - - - - q 49 - - q -
Semir Karga q 50 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Erip Kozalak - - - - - - q q q q q q q q - - - - - -
Kurtulus Ozmen - - - - - - - - - - - - - - - - - - q -
Direnc Kerem Peynirci 42 q q q - - q q q q q q q q 50 - - - - -
Semir Sekhan - - q q - - q q q q q q q q - - 42 41 - -
Hamit Senel - - - - - - 48 q q q q q q q - - - - - -
Vat Watykan
Antonello Russo - - - - 48 44 - - - - - - - - - - - - - -
Ita Włochy
Aureliano Leone - - - - - - 23 40 q 43 - - - - - - - - - -
Venceslao Lombardi - - - - - - q q - - - - - - - - - - - -
Francesco Mammamia - - - - - - 50 q - - - - - - - - - - - -
Beppe Mari 41 28 37 40 37 39 28 30 40 42 - - - - - - - - - -
Arcangelo Pellegrino 35 35 34 43 42 38 43 37 32 40 - - - - - - - - - -
Alfredino Speziale - - - - - - 49 46 - - - - - - - - - - - -
Virgilio Tavolieri 13 25 41 36 8 17 11 35 30 36 - - - - - - - - - -

Konkursy drużynowe Edytuj

Klasyfikacje Edytuj

Trenerzy Edytuj

Kadra Menager Trener kadry
Kaz Kazachstan Dovahkiin Ger Richard Schallert

Zwycięzcy kwalifikacji do zawodów Edytuj

Lp. Miejscowość Zawodnik
1. Kaz Ałmaty Rus Anatoliy Lobachevskiy
2. Kaz Ałmaty Aut Patrick Schuster
3. Rus Chaykovskiy Rus Alyaksandr Kupka
4. Rus Chaykovskiy Rus Alyaksandr Fridrich
5. Svk Poprad Fin Kaleva Lammi
6. Svk Poprad Swe Magnus J. Stenberg
7. Ita Livigno Kaz Borat Zhaparov
8. Ita Livigno Fin Ville-Pekka Vaisala
9. Ger Oberstdorf Fin Krister Kivisalo
10. Ger Garmisch-Partenkirchen Fin Kullervo Suoranta
11. Aut Innsbruck Swe Fredrik Vidar Turpeinen
12. Aut Bischofshofen Swe Fredrik Vidar Turpeinen
13. Swe Kiruna Fin Jalmari Javaskyla
14. Swe Ovre Soppero Rus Fedor Birlov
15. Fin Lahti Svk Dusan Jankular
16. Fin Kaipola Brak
17. Cze Liberec Brak
18. Cze Liberec Brak
19. Swe Umea Fin Kaleva Lammi
20. Swe Umea Brak
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.