FANDOM


Kalendarz zawodów Edytuj

Lp. Miejscowość HS Typ 1. miejsce 2. miejsce 3. miejsce
1. Ita Livigno 100 I Rus Makariy Kozisyn Aut Hermann Rauscher Rus Fedor Birlov
2. Ita Livigno 100 I Rus Makariy Kozisyn Fin Kaleva Lammi Fin Carl-Gustav Putko
3. Svk Poprad 146 I Svk Ondrej Slavik Swe Lennie Carlsson Rus Fedor Birlov
4. Svk Poprad 146 M Swe Szwecja Rus Rosja Svk Słowacja
5. Svk Poprad 146 I Swe Fredrik Vidar Turpeinen Mon Evariste Donat Rus Makariy Kozisyn
6. Mon Menton 133 I Fin Jalmari Javaskyla Rus Makariy Kozisyn Mon Evariste Donat
7. Mon Menton 133 I Aut Hermann Rauscher Swe Matteus Peder Almstedt Swe Fredrik Vidar Turpeinen
8. Ger Oberstdorf 137 I Fin Krister Kivisalo Rus Fedor Birlov Fin Kullervo Suoranta
9. Ger Garmish-Partenkirchen 140 I Rus Makariy Kozisyn Fin Ville-Pekka Vaisala Fin Carl-Gustav Putko
10. Aut Innsbruck 130 I Rus Fedor Birlov Svk Alexander Cerkala Swe Theodor Isaksson
11. Aut Bischofshofen 140 I Swe Matteus Peder Almstedt Fin Carl-Gustav Putko Svk Alexander Cerkala
12. Rus Moskva 205 I Rus Sergey Tverdokhlebov Rus Makariy Kozisyn Swe Theodor Isaksson
13. Rus Moskva 205 T Aut Austria Rus Rosja Svk Słowacja
14. Rus Moskva 205 I Swe Magnus J. Stenberg Mon Evariste Donat Swe Matteus Peder Almstedt
15. Fin Kuopio 127 I Rus Makariy Kozisyn Swe Theodor Isaksson Swe Sebastian Kalling
16. Fin Kuopio 98 T Swe Szwecja Aut Austria Rus Rosja
17. Fin Kuopio 98 I Fin Jalmari Javaskyla Rus Fedor Birlov Aut Hermann Rauscher
18. Swe Ovre Soppero 106 I Aut Hermann Rauscher Fin Carl-Gustav Putko Aut Davide Di Campolio
19. Swe Ovre Soppero 106 I Rus Makariy Kozisyn Fin Ville-Pekka Vaisala Swe Lennie Carlsson
21. Jpn Hakuba 98 I Swe Magnus J. Stenberg Jpn Makoya Fukuzuya Swe Theodor Isaksson
22. Jpn Hakuba 131 T Jpn Japonia Svk Słowacja Fin Finlandia
23. Rus Chaykovskiy 105 I Swe Lennie Carlsson Rus Anatoliy Lobachevskiy Swe Sebastian Kalling
24. Rus Chaykovskiy 105 T Swe Szwecja Rus Rosja Svk Słowacja
25. Swe Kiruna 146 I Aut Hermann Rauscher Fin Kaleva Lammi Fin Kullervo Suoranta
26. Swe Kiruna 146 I Svk Dusan Jankular Fin Kullervo Suoranta Swe Matteus Peder Almstedt

Klasyfikacje Edytuj

Klasyfikacja indywidualna Edytuj

Miejsce Zawodnik Punkty
1. Rus Makariy Kozisyn 1517
2. Rus Fedor Birlov 1084
3. Aut Hermann Rauscher 1011
4. Fin Carl-Gustav Putko 1008
5. Swe Magnus J. Stenberg 952
6. Swe Lennie Carlsson 875
7. Swe Fredrik Vidar Turpeinen 836
8. Swe Matteus Peder Almstedt 832
9. Swe Theodor Isaksson 820
10. Fin Jalmari Javaskyla 804
11. Fin Krister Kivisalo 734
12. Fin Ville-Pekka Vaisala 719
13. Swe Sebastian Kalling 704
14. Fin Kaleva Lammi 620
15. Fin Kullervo Suoranta 595
16. Svk Alexander Cerkala 585
17. Mon Evariste Donat 566
18. Rus Anatoliy Lobachevskiy 545
19. Rus Sergey Tverdokhlebov 498
20. Svk Ondrej Slavik 457
21. Svk Dusan Jankular 442
22. Svk Zdislav Carnicky 421
23. Aut Davide Di Campolio 325
24. Aut Jorg Fleischhacker 314
25. Swe Fredrick Tallinder 282
26. Aut Raffael Weiss 251
27. Aut Patrick Schuster 231
28. Jpn Makoya Fukuzuya 148
29. Svk Frantisek Pekarek 105
30. Jpn Kenji Tachibana 74
31. Aut Manfred Mikosch 64
32. Aut Wolfram Zilberschlag 58
33. Jpn Katsurou Oshiro 43
34. Swe Dennis Rosengren 32
35. Jpn Keisuke Miyagawa 26
36. Est Artti Airgo 24
37. Svk Maros Tiso 21
Mon Toussaint Merle
39. Est Rikhard Virtanen 15
40. Kgz Afanasiy Vorobyov 12
Kaz Ibrahim Abduhalilov
42. Svk Alexander Grendel 10
Jpn Kosami Miyagi
44. Mon Leopold Pons Leblanc 9
45. Svk Mikolas Dranac 8
46. Svk Fridrich Kupka 6
Est Reimu Vaehi
48. Kgz Alexey Solovyov 4
Mon Blanchard Angio Angevigne
Fin Sebastian Okas
51. Tur Alper Altay 3
Jpn Masaru Nakahara
Mon Alphonse Gosselin
54. Arg Facundo Rodrigo Quevas 2
Aut Guenther Grohmann
Svk Miloslav Melichar
Ger Hartmuth Stelter
Ita Amadeo Coscione
Ita Virgilio Tavolieri
Slo Aljosa Polanec
Kaz Kairat Zhabaev
Kaz Borat Zhaparov
Est Terje Anna
64. Ita Arcagnelo Pellegrino 1
Ita Eugenio Di Napoli
Mon Mathias Sarkozy

Klasyfikacja drużynowa Edytuj

Miejsce Reprezentacja Punkty
1. Swe Szwecja 7283
2. Fin Finlandia 5859
3. Rus Rosja 5419
4. Svk Słowacja 3607
5. Aut Austria 3556
6. Jpn Japonia 1204
7. Mon Monako 1079
8. Est Estonia 547
9. Kaz Kazachstan 206
10. Tur Turcja 53
11. Alb Albania 30
12. And Andora 25
13. Kgz Kirgistan 16
14. Ita Włochy 6
15. Arg Argentyna 2
Ger Niemcy
Slo Słowenia

Statystyki indywidualne Edytuj

Zawodnik
Ita
Ita
Svk
Svk
Mon
Mon
Ger
Ger
Aut
Aut
Rus
Rus
Fin
Fin
Swe
Swe
Jpn
Rus
Swe
Swe
Alb Albania
Bashkim Bogdanic q q 35 37 48 48 35 36 43 34 - - 39 37 40 40 47 48 - -
Helmfrid Hasi q q 39 37 49 48 33 37 40 39 - - 43 40 - - - - - -
Skender Tuor - - - - - - - - - - - - - - - - q 42 - -
And Andora
Alejandro Garrido q q 34 35 - - - - - - - - - - - - - - - -
Jean-Claude Jeanroy q q 37 37 - - - - - - - - - - - - - - - -
Arg Argentyna
Isandro Rodrigo Alegria - - - - - - 35 35 41 40 - - - - - - - - - -
Abelardo Francesco Bizarri - - - - - - 35 31 35 43 - - - - - - - - - -
Facundo Rodrigo Quevas - - - - - - 34 34 38 30 - - - - - - - - - -
Aut Austria
Davide Di Campolio 10 20 32 21 23 23 23 18 20 26 31 13 24 26 3 22 25 32 29 21
Jorg Fleischhacker 22 12 26 23 26 34 27 22 17 12 5 15 20 15 20 16 31 38 8 4
Guenther Grohmann - - - - - - - - 30 36 - - - - - - - - - -
Manfred Mikosch - - - - - - - - 29 27 16 28 - - 22 23 - - - 30
Hermann Rauscher 2 4 15 4 5 1 20 21 16 28 4 10 5 3 1 6 10 31 1 16
Ronald Ruehl - - - - - - - - 31 35 - - - - 31 32 - - - -
Patrick Schuster 11 26 14 30 13 20 28 26 23 29 24 20 6 22 - - 37 35 4 24
Raffael Weiss 23 26 12 26 6 7 24 23 24 25 18 21 15 19 - - 35 34 12 23
Wolfram Zilberschlag - - - - - - 21 28 26 20 - - - - - - - - - -
Bul Bułgaria
Lyuben Bogumilov - - - - 50 47 - - - - - - - - - - - - - -
Lyuben Ivanov 39 41 - - 43 40 - - - - - - - - - - - - - -
Est Estonia
Artti Airgo - - - - 40 45 29 30 - - 32 34 35 34 25 28 42 38 - -
Terje Anna - - - - 37 46 32 33 - - 33 35 32 30 - - 46 40 - -
Andreas Ilves - - - - - - - - 39 32 - - - - 38 41 - - - -
Kristjan Ilves - - - - - - - - 43 42 - - - - - - - - - -
Kaarel Nurmsalu - - - - - - - - 43 45 - - - - 34 38 50 47 - -
Frans Poppone - - - - - - - - 36 41 - - - - 42 42 - - - -
Reimu Vaehi 48 44 33 34 - - 31 32 - - 36 31 37 33 28 31 44 41 - -
Rikhard Virtanen 45 48 36 35 - - 30 29 - - 35 30 30 28 - - 39 33 - -
Fin Finlandia
Jalmari Javaskyla 26 14 20 7 1 18 12 13 6 15 23 9 13 1 16 9 4 21 7 6
Krister Kivisalo 18 12 6 17 12 9 1 20 11 5 26 26 9 7 23 13 8 25 14 11
Kaleva Lammi 19 2 10 11 24 21 18 5 25 19 21 14 25 4 10 8 6 18 2 18
Sebastian Okas 29 38 - - - - - - - - - - - - - - 29 36 - -
Carl-Gustav Putko 9 3 18 9 7 11 5 3 4 2 10 12 26 20 2 12 14 5 10 17
Kullervo Suoranta 14 17 13 13 16 19 3 12 22 9 8 19 16 9 15 14 6 15 3 2
Ville-Pekka Vaisala 12 28 22 10 20 25 6 2 10 11 12 22 18 14 19 2 15 22 24 26
Jpn Japonia
Makoya Fukuzuya 28 33 - - 33 16 - - - - - - - - - - 2 4 21 9
Keisuke Miyagawa 30 37 - - 39 17 - - - - - - - - - - 27 24 - -
Kosami Miyagi 43 - - - - - - - - - - - - - - - 21 - - -
Masaru Nakahara - - - - - - - - - - - - - - - - 28 - - -
Katsurou Oshiro 42 34 - - 30 23 - - - - - - - - - - 26 9 - -
Kenji Tachibana 24 20 - - 34 27 - - - - - - - - - - 13 8 27 -
Marciano Dinho Tavares - - - - - - - - - - - - - - - - 45 - - -
Kaz Kazachstan
Ibrahim Abduhalilov - - - - - - - - - - 30 33 27 31 - - 38 28 - -
Bagdat Azarov - - - - - - - - 34 44 - - 38 41 36 35 49 46 - -
Kairat Zhabaev - - - - - - - - 43 - - - - - 41 30 - - - -
Lavrentij Zhakeev - - - - - - - - 43 33 37 37 42 38 36 43 48 43 - -
Borat Zhaparov - - - - - - - - - - 34 29 33 36 - - 36 45 - -
Kgz Kirgistan
Gleb Enotov - - 42 37 - - - - - - - - 41 39 - - - - - -
Nikolay Kassaev - - 42 37 - - - - - - - - - - - - - - - -
Alexey Solovyov - - - - - - - - - - - - - - 39 29 - - - -
Afanasiy Vorobyov - - - - - - - - - - - - - - 31 25 - - - -
Mac Makau
Huang Guo 49 49 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Bai Li 47 q - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Mon Monako
Blanchard Angio Angevigne - - - - - - - - - - - - 34 35 29 36 - - - -
Francois Chenal - - 42 37 q 48 - - - - - - 40 42 42 39 - - - -
Evariste Donat 8 9 24 2 3 5 19 25 28 21 6 2 11 8 - - 16 27 5 15
Alphonse Gosselin - - - - - - - - - - - - - - - - 30 29 - -
Leopold Pons Leblanc - - 30 32 44 43 - - - - - - 36 27 - - 43 37 - -
Toussaint Merle - - - - 41 28 - - - - - - - - 27 26 40 44 - -
Mathias Sarkozy - - - - 31 38 - - - - - - - - - - 41 30 - -
Ger Niemcy
Nikolas Kummer q 45 - - 41 42 - - - - - - - - - - - - - -
Theo Felix Springer 50 46 - - 46 44 - - - - - - - - - - - - - -
Hartmuth Stelter 37 40 - - 29 - - - - - - - - - - - - - - -
Timon Tiedt 32 50 - - 47 41 - - - - - - - - - - - - - -
Rus Rosja
Fedor Birlov 3 10 3 16 11 6 2 19 1 14 22 5 6 2 5 18 33 9 11 14
Makariy Kozisyn 1 1 19 3 2 4 11 1 8 6 2 7 1 5 8 1 5 23 13 10
Anatoliy Lobachevskiy 35 22 8 24 4 8 14 9 15 16 29 23 12 20 8 15 24 2 9 7
Sergey Tverdokhlebov 27 4 25 21 25 22 22 15 19 23 1 16 22 12 18 7 19 7 15 13
Svk Słowacja
Zdislav Carnicky 20 11 9 15 10 10 25 10 13 18 13 25 14 24 14 20 22 15 25 5
Alexander Cerkala 14 25 4 19 15 31 16 17 2 3 14 24 31 - 11 11 23 15 19 29
Mikolas Dranac - - - - - - - - - - - - - - 33 27 - - - -
Alexander Grendel - - 40 33 - - - - - - - - - - 26 34 - - - -
Dusan Jankular 5 24 7 14 17 13 9 4 21 24 17 27 19 24 17 24 32 19 16 1
Fridrich Kupka - - 29 27 - - - - - - - - - - - - - - - -
Miloslav Melichar - - 31 29 - - - - - - - - - - - - - - - -
Frantisek Pekarek 21 39 28 31 35 35 17 27 27 22 25 - 29 32 - - 33 13 30 28
Ondrej Slavik 12 19 1 20 18 32 13 24 18 10 20 18 16 22 21 17 9 14 22 25
Maros Tiso 41 31 27 28 27 33 - - - - - - 28 29 - - - - - -
Slo Słowenia
Jozef Cesnjak - - - - - - - - - - - - - - 35 33 - - - -
Aljosa Polanec - - - - - - - - - - - - - - 30 37 - - - -
Usa Stany Zjednoczone
Onfroi Fongemie - - - - - - - - - - q 39 - - - - - - - -
LeShaun Jones q q - - - - - - - - q 40 - - - - - - - -
Shaquille Swindlehurst q q - - - - - - - - - - - - - - - - - -
James Wilton - - - - - - - - - - q 38 - - - - - - - -
Sco Szkocja
Carbrey Fergie - - - - - - - - 37 38 - - - - - - - - - -
Ainley Stanley q q - - - - - - 33 37 - - - - - - - - - -
Swe Szwecja
Matteus Peder Almstedt 16 17 23 8 8 2 15 7 9 1 11 3 23 17 12 9 17 5 19 3
Lennie Carlsson 16 6 2 25 14 15 26 11 14 4 7 8 8 5 13 3 11 1 28 19
Theodor Isaksson 6 14 21 6 21 37 10 16 3 17 3 6 2 18 6 19 3 12 17 22
Sebastian Kalling 7 16 16 12 19 14 8 6 12 8 27 4 3 12 24 21 12 3 18 20
Dennis Rosengren 34 8 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Magnus J. Stenberg 24 7 11 5 9 12 4 8 7 7 19 1 21 11 4 5 1 20 23 27
Fredrick Tallinder - - 5 18 22 26 - - - - 9 17 4 15 - - 20 11 26 12
Fredrik Vidar Turpeinen 4 23 17 1 28 3 7 14 5 13 15 11 10 10 6 3 18 25 6 8
Tur Turcja
Alper Altay - - 41 - - - - - - - 28 32 - - - - - - - -
Tayfur Balkaner - - - - - - - - - - q q - - - - - - - -
Demirturk Celik - - 38 37 - - - - - - - - - - - - - - - -
Mucahit Diler q q - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Kurtulus Ozmen - - - - - - - - - - q 36 - - - - - - - -
Mahir Tekke q q - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Ita Włochy
Amadeo Coscione 38 29 - - 32 36 - - - - - - - - - - - - - -
Eugenio Di Napoli 44 36 - - 45 30 - - - - - - - - - - - - - -
Aureliano Leone 31 32 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Giosue Maciello 33 35 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Beppe Mari 46 43 - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Arcagnelo Pellegrino 40 30 - - 35 39 - - - - - - - - - - - - - -
Virgilio Tavolieri 36 42 - - 38 29 - - - - - - - - - - - - - -
Wyspa Man
Napoleon Dudley q 47 - - - - - - 32 31 - - - - - - - - - -
Radclyffe Jamison - - - - - - - - 42 46 - - - - - - - - - -
1–3 4–30 poniżej 30 q – Zawodnik nie zakwalifikował się - – Zawodnik niezgłoszony do konkursu
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.