Ski Jumping Manager Wiki
Advertisement

Oficjalne logo mistrzostw

Mistrzostwa Świata Juniorów - Co sezonowa impreza w skokach narciarskich w ramach SJM, przeznaczona dla skoczków i skoczkiń z całego świata w wieku do 20 lat włącznie, którzy zdobyli minimum kwalifikacyjne. W skład mistrzostw wchodzi 5 konkurencji, rozgrywanych zawsze na skoczni normalnej, tj.:

  • Drużynowe zawody mieszane na skoczni normalnej
  • Indywidualne zawody mężczyzn na skoczni normalnej,
  • Indywidualne zawody kobiet na skoczni normalnej
  • Drużynowe zawody mężczyzn na skoczni normalnej
  • Drużynowe zawody kobiet na skoczni normalnej

Medaliści[]

Konkurs indywidualny mężczyzn[]

Rok Miejsce Gold.png I miejsce Silver.png II miejsce Bronze.png III miejsce

2008

Den.gif Odense Fin.gifVille Larinto Aut.gifGregor Schlierenzauer Pol.gifŁukasz Rutkowski

2011

Srb.gif Sremski Karlovici Swe.gif Philippe Bjoergen Sui.gif Pascal Egloff Fin.gif Jani Peltola

2013

Ita.gif Tarvisio Dane do otworzenia

2015

Hun.gif Szekesfehervar

Svk.gifLasha Jakubia

Sui.gifMarcel Buhler Jpn.gifYukio Morihito

2018

Gbr.gif Kinlochleven Rus.gifMakariy Kozisyn Aut.gifRonald Ruehl Cze.gifAntonin Frydek

2019

Mkd.gif Mavrovo Fin.gifJalmari Javaskyla Aut.gifRonald Ruehl Ita.gifArcangelo Pellegrino

2021

Est.gif Otepaa Ger.gifTheo Felix Springer Fin.gifJalmari Javaskyla Nor.gifDagfinn Valter Hansen

2022

Est.gif Otepaa Fin.gifCarl-Gustav Putko Nor.gifHans Hermann Arntsen Rus.gifAnatoliy Lobachevskiy

2023

Nor.gif Oslo Jpn.gifKosami Miyagi Jpn.gifKiyoshi Suzuki Fin.gifKaleva Lammi

2024

Fra.gif Courchevel Swe.gifFredrick Vidar Turpeinen Nor.gifHenning Geir Matthiasen Swe.gifMarcus Vilmar Munson

2025

Sui.gif Sankt Moritz Aut.gifRaffael Weiss Svk.gifMaros Tiso Swe.gifMatteus Peder Almstedt

2026

Nzl.gif Christchurch Swe.gifSebastian Kalling Swe.gifMagnus J. Stenberg Swe.gifFredrick Tallinder

2027

Mac.gif Makau Swe.gifLars Arvidsson Svk.gifFrantisek Pekarek Svk.gifMaros Tiso

2028

And.gifCanillo Svk.gifMiloslav Melichar Swe.gifFredrick Tallinder Svk.gifFridrich Kupka

2029

Kgz.gif Biszkek Swe.gifFredrick Tallinder Swe.gifIoannes Kjellson Swe.gifThomas Elander

2030

Sui.gif Sankt Moritz Swe.gifLars Arvidsson Svk.gifMiloslav Melichar Swe.gifThomas Elander

2031

Kaz.gif Ałmaty Rus.gifKonstantin Kolushkov Swe.gifWinfrith L. Wilander Rus.gifLenin Zegarin

2032

Nzl.gif Christchurch Fin.gifMauno Venalainen Swe.gifWinfrith L. Wilander Swe.gifKenneth V. Skarsgard

2033

Jpn.gif Hakuba Fin.gifMauno Venalainen Rus.gifKonstantin Kolushkov Fin.gifSakku Kulmala

2034

Esp.gif Sierra Nevada Swe.gifAragorn E. Vingqvist Rus.gifKonstantin Kolushkov Fin.gifMauno Venalainen

2035

Mgl.gif Ulaanbaatar Rus.gifYermolay Yermolayev Fin.gifIisakki Takala Fin.gifSauli Helsinki

2036

Svk.gif Poprad Kaz.gif Aleksey Tungyshbaev Swe.gif Manne Westberg Swe.gif Mathias Keine Grenzen

Swe.gif Ingemar Stenman

2037

Arg.gif Bariloche Swe.gif Ingemar Stenman Kaz.gif Alhambra Kardykulov Kaz.gif Aleksey Tungyshbaev

2039

Pol.gif Wisła

2041

Ltu.gif Anykscai

Konkurs drużynowy mężczyzn[]

Rok Miejsce Gold.png I miejsce Silver.png II miejsce Bronze.png III miejsce

2008

Den.gif Odense

2011

Srb.gif Sremski Karlovici

2013

Ita.gif Tarvisio Dane do otworzenia

2015

Hun.gif Szekesfehervar Swe.gif Szwecja Aut.gif Austria Fin.gif Finlandia

2018

Gbr.gif Kinlochleven Aut.gif Austria Svk.gif Słowacja Ita.gif Włochy

2019

Mkd.gif Mavrovo Aut.gif Austria Kgz.gif Kirgistan Svk.gif Słowacja

2021

Est.gif Otepaa Fin.gif Finlandia Nor.gif Norwegia Rus.gif Rosja

2022

Est.gif Otepaa Fin.gif Finlandia Nor.gif Norwegia Swe.gif Szwecja

2023

Nor.gifOslo Ita.gif Włochy Jpn.gif Japonia Fin.gif Finlandia

2024

Fra.gifCourchevel Swe.gif Szwecja Nor.gif Norwegia Svk.gif Słowacja

2025

Sui.gifSankt Moritz Svk.gif Słowacja Aut.gif Austria Ita.gif Włochy

2026

Nzl.gifChristchurch Swe.gif Szwecja Jpn.gif Japonia Mon.gif Monako

2027

Mac.gifMakau Svk.gif Słowacja Swe.gif Szwecja Mon.gif Monako

2028

And.gifCanillo Swe.gif Szwecja Svk.gif Słowacja Mon.gif Monako

2029

Kgz.gifBiszkek Swe.gif Szwecja Svk.gif Słowacja Rus.gif Rosja

2030

Sui.gifSankt Moritz Swe.gif Szwecja Svk.gif Słowacja Mon.gif Monako

2031

Kaz.gifAłmaty Swe.gif Szwecja Fin.gif Finlandia Rus.gif Rosja

2032

Nzl.gifChristchurch Swe.gif Szwecja Fin.gif Finlandia Mon.gif Monako

2033

Jpn.gifHakuba Kaz.gif Kazachstan Rus.gif Rosja Pol.gif Polska

2034

Esp.gif Sierra Nevada Swe.gif Szwecja Fin.gif Finlandia Rus.gif Rosja

2035

Mgl.gif Ulaanbaatar Fin.gif Finlandia Rus.gif Rosja Kaz.gif Kazachstan

2036

Svk.gif Poprad Swe.gif Szwecja Kaz.gif Kazachstan Ita.gif Włochy

2037

Arg.gif Bariloche Swe.gif Szwecja Kaz.gif Kazachstan Rus.gif Rosja

2039

Pol.gif Wisła

2041

Ltu.gif Anykscai

Konkurs indywidualny kobiet[]

Rok Miejsce Gold.png I miejsce Silver.png II miejsce Bronze.png III miejsce

2008

Den.gif Odense

2011

Srb.gif Sremski Karlovici

2013

Ita.gif Tarvisio Dane do otworzenia Dane do otworzenia Dane do otworzenia

2015

Hun.gif Szekesfehervar Bul.gif Valeska Stavinska Swe.gif Hakana Vikterlof Svk.gif Daniela Zuzulova-Jakubia

2018

Gbr.gif Kinlochleven Svk.gif Daniela Zuzulova-Jakubia Ita.gif Antonella Costagrande Svk.gif Kamila Vernerova

2019

Mkd.gif Mavrovo Swe.gif Hakana Vikterlof Bul.gif Aljona Stavinska Swe.gif Molly Vesterberg

2021

Est.gif Otepaa

Svk.gif Alena Strieskova

Svk.gif Verka Vaskova

Swe.gif Molly Vesterberg

2022

Est.gif Otepaa

Svk.gif Alena Strieskova

Svk.gif Verka Vaskova

Swe.gif Molly Vesterberg

2023

Nor.gifOslo Jpn.gif Mizuki Ojima Jpn.gif Akiko Sugiyama Jpn.gif Asuka Nishida

2024

Fra.gifCourchevel Nor.gif Margrethe Nass Swe.gif Agnetha Pilqvist Ita.gif Dina Aleppo

2025

Sui.gifSankt Moritz Swe.gif Agnetha Pilqvist Ita.gif Giuseppina Cavallo Ita.gif Amadea Alcheri

2026

Nzl.gifChristchurch Swe.gif Magdalena Kirchner Jpn.gif Mariko Inoue Swe.gif Julietta Lindgren

2027

Mac.gifMakau Swe.gif Katrin Lindholm Svk.gif Renata Safarova Swe.gif Julietta Lindgren

2028

And.gifCanillo Swe.gif Julietta Lindgren Swe.gif Magdalena Kirchner Swe.gif Katrin Lindholm

2029

Kgz.gifBiszkek Swe.gif Julietta Lindgren Swe.gif Catrine Elander Swe.gif Katrin Lindholm

2030

Sui.gifSankt Moritz Swe.gif Tindra-Maria Molander Swe.gif Magdalena Schaumann Svk.gif Renata Safarova

2031

Kaz.gifAłmaty Swe.gif Tindra-Maria Molander Swe.gif Magdalena Schaumann Swe.gif Antonia-Paula Granath

2032

Nzl.gifChristchurch Swe.gif Tindra-Maria Molander Fin.gif Tuulikki Rantanen Swe.gif Agnes-Paula Granath

2033

Jpn.gifHakuba Fin.gif Tuulikki Rantanen Swe.gif Frederika Tallinder  Swe.gif Magdalena Schaumann

2034

Esp.gif Sierra Nevada Swe.gif Frederika Tallinder  Rus.gif Anastasiya Vrankina Rus.gif Katya Tsvetayeva

2035

Mgl.gif Ulaanbaatar Rus.gif Esfir Alizadeh Kaz.gif Lizaveta Maratova Mgl.gif Temuge Jargalsaihkan

2036

Svk.gif Poprad Swe.gif Lavender Arnell Swe.gif Arabella Arensinger Kaz.gif Rumena Taminova

2037

Arg.gif Bariloche Swe.gif Arabella Arensinger Swe.gif Paula Kravitz Swe.gif Leia Schelin

2039

Pol.gif Wisła

2041

Ltu.gif Anykscai

Konkurs drużynowy kobiet[]

Rok Miejsce Gold.png I miejsce Silver.png II miejsce Bronze.png III miejsce

2008

Den.gif Odense Nie rozgrywano

2011

Srb.gif Sremski Karlovici

2013

Ita.gif Tarvisio Dane do otworzenia Dane do otworzenia Dane do otworzenia

2015

Hun.gif Szekesfehervar Svk.gif Słowacja Fin.gif Finlandia Swe.gif Szwecja

2018

Gbr.gif Kinlochleven Svk.gif Słowacja Kgz.gif Kirgistan Bul.gif Bułgaria

2019

Mkd.gif Mavrovo Kgz.gif Kirgistan Bul.gif Bułgaria Swe.gif Szwecja

2021

Est.gif Otepaa Rus.gif Rosja Swe.gif Szwecja Est.gif Estonia

2022

Est.gif Otepaa Swe.gif Szwecja Svk.gif Słowacja Mon.gif Monako

2023

Nor.gifOslo Jpn.gif Japonia Mon.gif Monako Ita.gif Włochy

2024

Fra.gifCourchevel Swe.gif Szwecja Nor.gif Norwegia Ita.gif Włochy

2025

Sui.gifSankt Moritz Swe.gif Szwecja Ita.gif Włochy Aut.gif Austria

2026

Nzl.gifChristchurch Swe.gif Szwecja Mon.gif Monako Kaz.gif Kazachstan

2027

Mac.gifMakau Swe.gif Szwecja Svk.gif Słowacja Mon.gif Monako

2028

And.gifCanillo Swe.gif Szwecja Svk.gif Słowacja Mon.gif Monako

2029

Kgz.gifBiszkek Swe.gif Szwecja Rus.gif Rosja Mon.gif Monako

2030

Sui.gifSankt Moritz Swe.gif Szwecja Rus.gif Rosja Svk.gif Słowacja

2031

Kaz.gifAłmaty Swe.gif Szwecja Mon.gif Monako Fin.gif Finlandia

2032

Nzl.gifChristchurch Mon.gif Monako Kaz.gif Kazachstan Arg.gif Argentyna

2033

Jpn.gifHakuba Swe.gif Szwecja Rus.gif Rosja Fin.gif Finlandia

2034

Esp.gif Sierra Nevada Rus.gif Rosja Mgl.gif Mongolia Kaz.gif Kazachstan

2035

Mgl.gif Ulaanbaatar Rus.gif Rosja Mgl.gif Mongolia Kaz.gif Kazachstan

2036

Svk.gif Poprad Kaz.gif Kazachstan Mgl.gif Mongolia Ita.gif Włochy

2037

Arg.gif Bariloche Swe.gif Szwecja Rus.gif Rosja Kaz.gif Kazachstan

2039

Pol.gif Wisła

2041

Ltu.gif Anykscai

Konkurs drużyn mieszanych MIX[]

Rok Miejsce Gold.png I miejsce Silver.png II miejsce Bronze.png III miejsce

2008

Den.gif Odense Nie rozgrywano

2011

Srb.gif Sremski Karlovici

2013

Ita.gif Tarvisio

2015

Hun.gif Szekesfehervar

2018

Gbr.gif Kinlochleven Svk.gif Słowacja Ita.gif Włochy Bul.gif Bułgaria

2019

Mkd.gif Mavrovo Svk.gif Słowacja Nor.gif Norwegia Swe.gif Szwecja

2021

Est.gif Otepaa Swe.gif Szwecja Rus.gif Rosja Fin.gif Finlandia

2022

Est.gif Otepaa Svk.gif Słowacja Swe.gif Szwecja Rus.gif Rosja

2023

Nor.gif Oslo Jpn.gif Japonia Ita.gif Włochy Mac.gif Makau

2024

Fra.gif Courchevel Swe.gif Szwecja Nor.gif Norwegia Rus.gif Rosja

2025

Sui.gif Sankt Moritz Swe.gif Szwecja Ita.gif Włochy Aut.gif Austria

2026

Nzl.gif Christchurch Swe.gif Szwecja Jpn.gif Japonia Mon.gif Monako

2027

Mac.gif Makau Swe.gif Szwecja Svk.gif Słowacja Kaz.gif Kazachstan

2028

And.gifCanillo Swe.gif Szwecja Svk.gif Słowacja Jpn.gif Japonia

2029

Kgz.gif Biszkek Swe.gif Szwecja Svk.gif Słowacja Rus.gif Rosja

2030

Sui.gif Sankt Moritz Swe.gif Szwecja Svk.gif Słowacja Rus.gif Rosja

2031

Kaz.gif Ałmaty Swe.gif Szwecja Kaz.gif Kazachstan Mon.gif Monako

2032

Nzl.gif Christchurch Swe.gif Szwecja Fin.gif Finlandia Mon.gif Monako

2033

Jpn.gif Hakuba Swe.gif Szwecja Fin.gif Finlandia Rus.gif Rosja

2034

Esp.gif Sierra Nevada Rus.gif Rosja Fin.gif Finlandia Swe.gif Szwecja

2035

Mgl.gif Ulaanbaatar Rus.gif Rosja Fin.gif Finlandia Kaz.gif Kazachstan

2036

Svk.gif Poprad Swe.gif Szwecja Kaz.gif Kazachstan Ita.gif Włochy

2037

Arg.gif Bariloche Swe.gif Szwecja Kaz.gif Kazachstan Rus.gif Rosja

2039

Pol.gif Wisła

2041

Ltu.gif Anykscai
Advertisement