FANDOM


Lista podium w Letniej Grand Prix - artykuł obejmuje spis podiów we wszystkich rozegranych konkursach Letniej Grand Prix w YTP Ski Jumping Manager od sezonu 2008/2009.

Sezon 2008/2009Edytuj

Lp. Data Miejsce I II III
1. 16.04.2009 Ned Holandia Aut Gregor Schlierenzauer Fin Ville Larinto Ger Martin Schmitt
2. 19.04.2009 Den Dania Aut Gregor Schlierenzauer Aut Thomas Morgenstern Ger Martin Schmitt
3. 25.04.2009 Bel Belgia Ger Martin Schmitt Fin Janne Ahonen Aut Gregor Schlierenzauer
4. 25.04.2009 Lat Łotwa Fin Ville Larinto Aut Gregor Schlierenzauer Cze Roman Koudelka
5. 28.04.2009 Srb Serbia Fin Janne Ahonen Aut Gregor Schlierenzauer Aut Markus Eggenhoffer
6. 01.05.2009 Bih BiH Aut Gregor Schlierenzauer

Ger Michael Neumayer
Cze Antonin Hajek

Sezon 2009/2010Edytuj

Lp. Data Miejsce I II III
1. 04.09.2009 Aut Austria Aut Gregor Schlierenzauer Aut Markus Eggenhoffer Fin Harri Olli
2. 07.09.2009 Ita Włochy Aut Gregor Schlierenzauer Aut Thomas Morgenstern Sui Andreas Kuettel
3. 10.09.2009 Svk Słowacja Aut Thomas Morgenstern Aut Gregor Schlierenzauer Fin Janne Ahonen
4. 12.09.2009 Nor Norwegia Aut Gregor Schlierenzauer Aut Thomas Morgenstern Aut Wolfgang Loitzl
5. 14.09.2009 Fin Finlandia Fin Janne Ahonen Ger Michael Neumayer Ger Severin Freund
6. 16.09.2009 Gbr W.Brytania Aut Thomas Morgenstern Fin Janne Ahonen Aut Wolfgang Loitzl

Sezon 2010/2011Edytuj

Lp. Data Miejsce I II III
1. 11.12.2009 Ita Włochy Fin Janne Ahonen Fin Ville Larinto Nor Johan Remen Evensen
2. 16.12.2009 Aut Austria Fin Janne Ahonen Aut Thomas Morgenstern Fin Matti Hautamaeki
3. 18.12.2009 Svk Słowacja Aut Gregor Schlierenzauer Nor Tom Hilde Fin Ville Larinto
4. 23.12.2009 Nor Norwegia Aut Thomas Morgenstern Fin Janne Ahonen Sui Simon Ammann
5. 27.12.2009 Swe Szwecja Aut Austria Fin Finlandia Sui Szwajcaria

Sezon 2011/2012Edytuj

Lp. Data Miejsce I II III
1. 27.03.2010 Usa Lake Placid Fin Juha-Matti Ruuskanen Nor Jon Araas Aut Martin Koch
2. 02.04.2010 Cze Frendstadt Fin Kalle Keituri Fin Mika Kauhanen Swe Isak Grimholm
3. 05.04.2010 Geo Bakuriani Aut Andreas Kofler
Aut Martin Koch
Sui Simon Ammann
4. 08.04.2010 Bul Borovets Sui Andreas Kuettel
Nor Anders Bardal
Fin Harri Olli
5. 11.04.2010 Fin Kuusamo Aut Andreas Kofler Sui Andreas Kuettel Sui Simon Ammann
6. 14.04.2010 Nor Lillehammer Fin Finlandia Jpn Japonia Nor Norwegia
7. 17.04.2010 Fra Courchevel Fin Finlandia Sui Szwajcaria Ita Włochy
8. 21.04.2010 Ita Pragelato Ita Sebastian Colloredo Aut Andreas Kofler Ita Giancarlo Adami

Sezon 2012/2013Edytuj

Lp. Data Miejsce I II III
1. 11.11.2010 Jpn Sapporo Jpn Daiki Ito Aut Andreas Kofler Jpn Shohei Tochimoto
2. 13.11.2010 Jpn Hakuba Jpn Japonia Nor Norwegia Aut Austria
3. 18.11.2010 Nor Trondheim Aut Thomas Morgenstern Nor Johan Remen Evensen Fin Niko Petjala
4. 20.11.2010 Swe Kiruna Nor Tom Hilde
Svk Michal Psenko
Nor Kim Rene E. Sorsell
5. 26.11.2010 Svk Poprad Jpn Fumihisa Yumoto Aut Andreas Kofler Nor Tom Hilde
6. 02.12.2010 Pol Wisła Sui Andreas Kuettel Sui Simon Ammann Fin Matti Hautamaeki
7. 04.12.2010 Ger Klingenthal Fin Matti Hautamaeki Nor Johan Remen Evensen Pol Adam Małysz

Sezon 2013/2014Edytuj

Lp. Data Miejsce I II III
1. 14.04.2011 Ita Cortina d'Ampezzo Fin Niko Petjala Ita Federico Cecon Jpn Daiki Ito
2. 17.04.2011 Aut Bischofshofen Svk Patrik Cseh Aut Martin Koch Jpn Daiki Ito
3. 21.04.2011 Ger Ga-Pa Nor Anders Bardal Sui Andreas Kuettel Svk Tomas Zmoray
4. 29.04.2011 Chn Yabuli Jpn Daiki Ito Svk Lasha Jakubia Ita Filippo Tomassi
Cze Roman Koudelka
5. 02.05.2011 Jpn Hakuba Svk Eduard Caban Jpn Daiki Ito Jpn Shohei Tochimoto
6. 07.05.2011 Fin Kuusamo Nor Johan Remen Evensen Nor Kim R. Sorsell Nor Anders Jacobsen
7. 13.05.2011 Swe Solleftea Nor Norwegia Fin Finlandia Pol Polska
8. 14.05.2011 Swe Ovre Soppero Aut Gregor Schlierenzauer Pol Kamil Stoch Nor Johan R.Evensen
9. 20.05.2011 Nor Lillehammer Nor Johan Remen Evensen Sui Pascal Egloff Fin Matti Hautamaeki

Sezon 2014/2015Edytuj

Lp. Data Miejsce I II III
1. 30.11.2011 Ita Livigno
2. 03.12.2011 Fra Courchevel
3. 07.12.2011 Ger Hinterzarten
4. 10.12.2011 Cze Liberec
5. 14.12.2011 Pol Wisła
6. 17.12.2011 Svk Strbske Pleso
7. 20.12.2011 Rus Chaykovskiy
8. 23.12.2011 Kor Pyeongchang
9. 24.12.2011 Kor Pyeongchang
10. 28.12.2011 Fin Kuopio
11. 29.12.2011 Swe Kiruna
12. 30.12.2011 Nor Lillehammer


Zobacz teżEdytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.