FANDOM


(Dodano nową stronę „ '''COC Kobiet U-15 2026/2027''' – == Kalendarz zawodów == {| class="wikitable" style="text-align: font-size: 85%" !Lp. !Miejscowość !HS !1. miejsce !2. miejsce ...”)
 
(Kalendarz zawodów)
Linia 12: Linia 12:
 
|-
 
|-
 
|1.
 
|1.
|
+
|[[File:Arg.gif|link=http://pl.sjm.wikia.com/wiki/Plik:Arg.gif]] Bariloche
|
+
|HS90
 
|
 
|
 
|
 
|
Linia 19: Linia 19:
 
|-
 
|-
 
|2.
 
|2.
|
+
|[[File:Arg.gif|link=http://pl.sjm.wikia.com/wiki/Plik:Arg.gif]] Bariloche
|
+
|HS90
 
|
 
|
 
|
 
|
Linia 26: Linia 26:
 
|-
 
|-
 
|3.
 
|3.
|
+
|[[File:Mon.gif|link=http://pl.sjm.wikia.com/wiki/Plik:Mon.gif]] Menton
|
+
|HS85
 
|
 
|
 
|
 
|
Linia 33: Linia 33:
 
|-
 
|-
 
|4.
 
|4.
|
+
|[[File:Mon.gif|link=http://pl.sjm.wikia.com/wiki/Plik:Mon.gif]] Menton
|
+
|HS85
 
|
 
|
 
|
 
|
Linia 40: Linia 40:
 
|-
 
|-
 
|5.
 
|5.
|
+
|[[File:Swe.gif|link=http://pl.sjm.wikia.com/wiki/Plik:Swe.gif]] Falun
|
+
|HS98
 
|
 
|
 
|
 
|
Linia 47: Linia 47:
 
|-
 
|-
 
|6.
 
|6.
|
+
|[[File:Swe.gif|link=http://pl.sjm.wikia.com/wiki/Plik:Swe.gif]] Falun
|
+
|HS98
 
|
 
|
 
|
 
|
Linia 54: Linia 54:
 
|-
 
|-
 
|7.
 
|7.
|
+
|[[File:Swe.gif|link=http://pl.sjm.wikia.com/wiki/Plik:Swe.gif]] Falun
|
+
|HS98
 
|
 
|
 
|
 
|
Linia 61: Linia 61:
 
|-
 
|-
 
|8.
 
|8.
|
+
|[[File:Ger.gif|link=http://pl.sjm.wikia.com/wiki/Plik:Ger.gif]] Hinterzarten
|
+
|HS108
 
|
 
|
 
|
 
|
Linia 68: Linia 68:
 
|-
 
|-
 
|9.
 
|9.
|
+
|[[File:Ger.gif|link=http://pl.sjm.wikia.com/wiki/Plik:Ger.gif]] Hinterzarten
|
+
|HS108
 
|
 
|
 
|
 
|
Linia 75: Linia 75:
 
|-
 
|-
 
|10.
 
|10.
|
+
|[[File:Jpn.gif|link=http://pl.sjm.wikia.com/wiki/Plik:Jpn.gif]] Hakuba
|
+
|HS98
 
|
 
|
 
|
 
|
Linia 82: Linia 82:
 
|-
 
|-
 
|11.
 
|11.
|
+
|[[File:Jpn.gif|link=http://pl.sjm.wikia.com/wiki/Plik:Jpn.gif]] Hakuba
|
+
|HS98
 
|
 
|
 
|
 
|
Linia 89: Linia 89:
 
|-
 
|-
 
|12.
 
|12.
|
+
|[[File:Tur.gif|link=http://pl.sjm.wikia.com/wiki/Plik:Tur.gif]] Erzurum
|
+
|HS109
 
|
 
|
 
|
 
|
Linia 96: Linia 96:
 
|-
 
|-
 
|13.
 
|13.
  +
|[[File:Tur.gif|link=http://pl.sjm.wikia.com/wiki/Plik:Tur.gif]] Erzurum
  +
|HS109
 
|
 
|
 
|
 
|
  +
|
  +
|-
  +
|14.
  +
|[[File:Bul.gif|link=http://pl.sjm.wikia.com/wiki/Plik:Bul.gif]] Borovets
  +
|HS98
 
|
 
|
 
|
 
|
 
|
 
|
 
|-
 
|-
|14.
+
|15.
  +
|[[File:Bul.gif|link=http://pl.sjm.wikia.com/wiki/Plik:Bul.gif]] Borovets
  +
|HS98
 
|
 
|
 
|
 
|
  +
|
  +
|-
  +
|16.
  +
|[[File:Rus.gif|link=http://pl.sjm.wikia.com/wiki/Plik:Rus.gif]] Krasnaya Polyana
  +
|HS105
 
|
 
|
 
|
 
|
 
|
 
|
 
|-
 
|-
|15.
+
|17.
  +
|[[File:Rus.gif|link=http://pl.sjm.wikia.com/wiki/Plik:Rus.gif]] Krasnaya Polyana
  +
|HS105
 
|
 
|
 
|
 
|
  +
|
  +
|-
  +
|18.
  +
|[[File:Rus.gif|link=http://pl.sjm.wikia.com/wiki/Plik:Rus.gif]] Krasnaya Polyana
  +
|HS105
 
|
 
|
 
|
 
|
 
|
 
|
 
|-
 
|-
|16.
+
|19.
  +
|[[File:Gre.gif|link=http://pl.sjm.wikia.com/wiki/Plik:Gre.gif]] Patras
  +
|HS105
 
|
 
|
 
|
 
|
  +
|
  +
|-
  +
|20.
  +
|[[File:Gre.gif|link=http://pl.sjm.wikia.com/wiki/Plik:Gre.gif]] Patras
  +
|HS105
 
|
 
|
 
|
 
|
 
|
 
|
 
|-
 
|-
|17.
+
|21.
  +
|[[File:Kaz.gif|link=http://pl.sjm.wikia.com/wiki/Plik:Kaz.gif]] Ałmaty
  +
|HS105
 
|
 
|
 
|
 
|
  +
|
  +
|-
  +
|22.
  +
|[[File:Kaz.gif|link=http://pl.sjm.wikia.com/wiki/Plik:Kaz.gif]] Ałmaty
  +
|HS105
 
|
 
|
 
|
 
|
 
|
 
|
 
|-
 
|-
|18.
+
|23.
  +
|[[File:Kaz.gif|link=http://pl.sjm.wikia.com/wiki/Plik:Kaz.gif]] Ałmaty
  +
|HS105
 
|
 
|
 
|
 
|
  +
|
  +
|-
  +
|24.
  +
|[[File:Kaz.gif|link=http://pl.sjm.wikia.com/wiki/Plik:Kaz.gif]] Ałmaty
  +
|HS105
 
|
 
|
 
|
 
|

Wersja z 22:01, cze 8, 2018

COC Kobiet U-15 2026/2027

Kalendarz zawodów

Lp. Miejscowość HS 1. miejsce 2. miejsce 3. miejsce
1. Arg Bariloche HS90
2. Arg Bariloche HS90
3. Mon Menton HS85
4. Mon Menton HS85
5. Swe Falun HS98
6. Swe Falun HS98
7. Swe Falun HS98
8. Ger Hinterzarten HS108
9. Ger Hinterzarten HS108
10. Jpn Hakuba HS98
11. Jpn Hakuba HS98
12. Tur Erzurum HS109
13. Tur Erzurum HS109
14. Bul Borovets HS98
15. Bul Borovets HS98
16. Rus Krasnaya Polyana HS105
17. Rus Krasnaya Polyana HS105
18. Rus Krasnaya Polyana HS105
19. Gre Patras HS105
20. Gre Patras HS105
21. Kaz Ałmaty HS105
22. Kaz Ałmaty HS105
23. Kaz Ałmaty HS105
24. Kaz Ałmaty HS105

Klasyfikacje

Klasyfikacja indywidualna

Miejsce Zawodniczka Punkty
1.
2.
3.
PEŁNA KLASYFIKACJA

Klasyfikacja drużynowa

Miejsce Reprezentacja Punkty
1.
2.
3.
PEŁNA KLASYFIKACJA

Statystyki indywidualne

Zawodniczka
 1–3       4–30       poniżej 30      q – Zawodniczka nie zakwalifikowała się     dsq – Zawodniczka zdyskwalifikowana w konkursie
dns – Zawodniczka zakwalifikowana, nie wystartowała w konkursie     - – Zawodniczka niezgłoszona do konkursu
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.